• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Biuro Realizacji Rozliczeń i Wsparcia

Alicja Górzyńska
Kierownik Biura
tel. 24 20 21410; kom. +48 605 190 930
e-mail: Alicja.Gorzynska@anwil.pl

Zespół

Anita Basałaj
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 24 20 21428; kom.
e-mail: Anita.Basalaj@anwil.pl

Elżbieta Malinowska
Samodzielny Zaopatrzeniowiec
tel. 24 20 21430; kom. + 48 607 152 394
e-mail: Elzbieta.Malinowska@anwil.pl

Magdalena Nagler
Samodzielny Ekonomista
tel. 24 20 21401; kom. +48 605 150 249 e-mail: Magdalena.Nagler@anwil.pl

Elżbieta Rempalska
Samodzielny Ekonomista
tel. 24 20 21124;  kom.
e-mail: Elzbieta.Rempalska@anwil.pl

Wiktor Prośniak
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 24 20 21408; kom. + 48 607 191 482
e-mail: Wiktor.Prosniak@anwil.pl

Grzegorz Stawski
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 24 20 21402;  kom. + 48 605 150 169
e-mail: Grzegorz.Stawski@anwil.pl

Gabriela Kończyńska
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 24 20 21428;  kom. + 48 607 152 363
e-mail: Gabriela.Konczynska@anwil.pl

Tomasz Lewandowski
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 24 20 21429;  kom.
e-mail: Tomasz.Lewandowski@anwil.pl

 
 

Marki Grupy ORLEN