• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zespół Zakupów Inwestycyjno-Remontowych

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem Zespołu odpowiedzialnego za zakupy usług remontowo–inwestycyjnych oraz materiałów do tych usług.

Robert Zygmunciak
Główny Specjalista
tel. 54 414 26 49 kom. 607 152 595
e-mail: Robert.Zygmunciak@anwil.pl

 

Zespół

Iwona Marciniak
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 54 414 25 38 kom. 605 150 256
e-mail: Iwona.Marciniak@anwil.pl

  • urządzenia akpia, elektrycznych, IT
  • materiały i części zamienne
  • usługi remontowo–inwestycyjne wymienionych branż

​Paweł Pieniądz
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 54 414 28 16 kom. 605 150 272
e-mail: Pawel.Pieniadz@anwil.pl

  • ​usługi inwestycyjne
  • roboty i usługi bieżącego utrzymania ruchu
  • dokumentacja inwestycyjna, remontowa

Marcin Bobrowski
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 54 414 31 97 kom. 601 750 075
e-mail: Marcin.Bobrowski@anwil.pl

  • urządzenia
  • materiały i części zamienne
  • aparatury przemysłu chemicznego
  • usługi remontowo–inwestycyjnych wymienionych branż

​Wojciech Garwatowski
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 54 414 24 74 kom. 607 197 112
e-mail: Wojciech.Garwatowski@anwil.pl

  • urządzenia
  • materiały i części zamienne
  • usługi inwestycyjne
  • roboty i usługi bieżącego utrzymania ruchu
  • dokumentacja inwestycyjna, remontowa

​Aleksandra Mrugowska
Samodzielny Zaopatrzeniowiec
tel. 54 414 24 98 kom. 663 330 631
e-mail: Aleksandra.Mrugowska@anwil.pl

  • wyroby przemysłu metalowego
  • armatura
  • hutnictwo
  • materiały i części zamienne
  • usługi remontowo–inwestycyjnych wymienionych branż
 
 

Marki Grupy ORLEN