• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zespół Zakupów Inwestycyjno-Remontowych

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem Zespołu odpowiedzialnego za zakupy usług remontowo–inwestycyjnych oraz materiałów do tych usług.

Robert Zygmunciak
Główny Specjalista
tel. 54 414 26 49 kom. 607 152 595
e-mail: Robert.Zygmunciak@anwil.pl

 

Zespół

Aleksandra Mrugowska
Samodzielny Zaopatrzeniowiec
tel. 24 20 21423 kom. + 48 663 330 631
e-mail: Aleksandra.Mrugowska@anwil.pl

  • urządzenia akpia, elektrycznych, IT
  • materiały i części zamienne,
  • usługi remontowo–inwestycyjne wymienionych branż
  • dokumentacja inwestycyjna, remontowa

​Anna Narożna
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 54 414 31 98 kom. + 48 661 962 763
e-mail: Anna.Narozna@anwil.pl

  • wyroby przemysłu metalowego,
  • armatura,
  • hutnictwo
  • materiały i części zamienne

Jolanta Narożna
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 54 414 20 14 kom. + 48 605 150 256
e-mail: Jolanta.Narozna@anwil.pl

  • wyroby przemysłu metalowego,
  • armatura,
  • hutnictwo
  • materiały i części zamienne

Paweł Pieniądz
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 24 20 21424 kom. + 48 605 150 272
e-mail: Pawel.Pieniadz@anwil.pl

  • usługi remontowo - inwestycyjne
  • roboty i usługi bieżącego utrzymania ruchu,
  • dokumentacja inwestycyjna, remontowa
Marcin Bobrowski
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 24 20 21426 kom. + 48 601 750 075
e-mail: Marcin.Bobrowski@anwil.pl
  • urządzenia
  • części zamienne
  • aparatura przemysłu chemicznego
  • usługi remontowo–inwestycyjnych wymienionych branż
Wojciech Garwatowski
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 24 20 21421 kom. +48 607 197 112
e-mail: Wojciech.Garwatowski@anwil.pl
  • urządzenia
  • usługi inwestycyjne
  • roboty i usługi bieżącego utrzymania ruchu,
  • dokumentacja inwestycyjna, remontowa
Andrzej Kuligowski
Główny Specjalista
tel. 24 20 21628 kom. +48 723 668 894
e-mail: Andrzej.Kuligowski@anwil.pl
  • wyroby przemysłu metalowego,
  • armatura,
  • hutnictwo
  • materiały i części zamienne
Rafał Wądołowski
Specjalista ds. Zaopatrzenia
tel. 24 20 21403 kom. + 48 609 066 233
e-mail: Rafal.Wadolowski@anwil.pl
  • urządzenia
  • części zamienne
  • aparatura przemysłu chemicznego
  • usługi remontowo–inwestycyjnych wymienionych branż

​Artur Kwiatkowski
Inżynier Utrzymania Ruchu
tel. 24 20 21646 kom. + 48 693 168 319
e-mail: Artur.Kwiatkowski@anwil.pl

  • usługi remontowo - inwestycyjny
  • roboty i usługi bieżącego utrzymania ruchu,
  • dokumentacja inwestycyjna, remontowa
 
 

Marki Grupy ORLEN