• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ANWIL zaprasza na PLASTPOL

15-05-2017  

Spółki Grupy ORLEN - ANWIL z czeskim Unipetrolem - przedstawią swoją ofertę na największych targach przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą się pomiędzy 23 a 26 maja w Kielcach.

PLASTPOL jest jednym z najważniejszych wydarzeń  w kalendarzu wystawienniczym sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. W organizowanych już od 21 lat Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy co roku bierze udział kilkuset wystawców z ponad 30 krajów, którzy prezentują tworzywa sztuczne, maszyny oraz urządzenia do ich przetwórstwa, formy, narzędzia, a także komponenty. PLASTPOL cieszy się także niesłabnącym zainteresowaniem odwiedzających, których liczba od lat sięga niemal 20 tysięcy.

W tym roku ANWIL będzie obecny w Kielcach razem z czeskim Unipetrolem, również należącym do Grupy ORLEN. Obydwie firmy zapraszają do odwiedzenia swojego stoiska nr 58 w Hali E.

Spółki, podczas trwającego cztery dni wydarzenia, przedstawią kompleksową ofertę swoich produktów, obejmującą zarówno suspensyjny polichlorek winylu, tworzywa sztuczne na bazie PCW (granulaty miękkie i twarde, płyty spienione i lite oraz suche mieszanki), jak i ​surowce do produkcji włókien poliamidowych i tworzyw konstrukcyjnych (kaprolaktam).

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN