• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Oglądaj na żywo – ANWIL na Kongresie Polska Chemia

12-06-2018  

Już jutro rozpoczyna się V Kongres Polska Chemia organizowany przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego, którego ANWIL jest jednym z partnerów. W roli panelistów na tegorocznej edycji wydarzenia wystąpią Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A., Mirosław Bas, Pełnomocnik ds. kluczowych projektów rozwojowych oraz Paweł Sierakowski, Dyrektor ds. Utrzymania Ruchu. Ich wystąpienia będzie można zobaczyć na żywo na stronie www.transmisje.anwil.pl. Zapraszamy do oglądania!

Kongres Polska Chemia jest jednym z najważniejszych spotkań przedstawicieli krajowego sektora chemicznego, poświęconym wymianie doświadczeń w zakresie stosowanych rozwiązań technologicznych, prowadzenia procesów inwestycyjnych, bezpieczeństwa procesowego, innowacji oraz wpływu otoczenia prawnego i ekonomicznego na branżę.

W tym roku już po raz piąty eksperci z największych polskich firm wezmą udział w spotkaniu, które tym razem odbędzie się w Wieliczce w dniach 13-14 czerwca 2018 r.

Przedstawiciele ANWILU, już tradycyjnie, znaleźli się w gronie prelegentów Kongresu Polska Chemia.

W debacie na temat gospodarki przyszłości, a także wpływu  globalnych trendów na rozwój przemysłu chemicznego weźmie udział Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A. Jej partnerami w dyskusji będą przedstawiciele firm: Grupa Lotos S.A., Boryszew ERG, Synthos S.A., BASF Polska, a także Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów.

Z kolei Mirosław Bas i Paweł Sierakowski w ramach autorskiego panelu ANWILU opowiedzą o Autonomicznym Utrzymaniu Ruchu wprowadzonym w naszej spółce.

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z debaty z udziałem Prezes Agnieszki Żyro oraz dwugłosu na temat AUR. Bezpośrednia relacja będzie dostępna na stronie www.transmisje.anwil.pl w godzinach:

  • Debata pt. „Strategie przemysłu chemicznego w obliczu Gospodarki 4.0” z udziałem Agnieszki Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.
    13 czerwca 2018 r., godz. 11.30
  • „Autonomiczne Utrzymanie Ruchu – budowanie mostów pomiędzy produkcją a służbą utrzymania ruchu”
    – autorski panel spółki ANWIL z udziałem Mirosława Basa, Pełnomocnika ds. kluczowych projektów rozwojowych i Pawła Sierakowskiego, Dyrektora ds. Utrzymania Ruchu
    13 czerwca 2018 r., godz. 14.00

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN