• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Sprawdź ofertę Grupy ORLEN na targach PLASTPOL

10-05-2018  

PLASTPOL-www.jpgXXII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbędą się w tym roku w dniach 22-25 maja w Kielcach. W gronie ponad 800 wystawców z 36 krajów świata nie mogło zabraknąć spółek ANWIL i Unipetrol, które ponownie wspólnie zaprezentują swoje portfolio produktowe.

PLASTPOL jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu wystawienniczym sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. Czterodniowe targi przyciągają do Świętokrzyskiego nie tylko coraz większą liczbę dostawców, ale i zwiedzających. W ubiegłym roku ekspozycje maszyn i komponentów wykorzystywanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz gumy, a także w segmencie opakowań, wzornictwa czy recyklingu, obejrzało niemal 20 tys. osób.

W kieleckim wydarzeniu wezmą udział także dwie spółki z Grupy ORLEN – ANWIL i Unipetrol. Z ich ofertą będzie można zapoznać się w dniach 22-25 maja w Hali E na stoisku nr 55.

Przedstawiciele obu spółek zaprezentują portfolio swoich produktów, obejmujące zarówno suspensyjny polichlorek winylu, tworzywa sztuczne na bazie PCW (granulaty miękkie i twarde, płyty spienione i lite oraz mieszanki), jak i surowce do produkcji włókien poliamidowych i tworzyw konstrukcyjnych (kaprolaktam).

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN