• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
„Z ANWILEM na start” po raz piąty

25-03-2020  

Rusza kolejna edycja programu płatnych staży „Z ANWILEM na start” dla studentów. Program stażowy umożliwi kandydatom nabycie praktycznych umiejętności i zdobycie cennego doświadczenia w jednej z największych firm chemicznych w Polsce.

Staż
skierowany jest do studentów trzeciego roku studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich) oraz pierwszego i drugiego roku studiów II stopnia (magisterskich) następujących kierunków: chemia, technologia chemiczna, inżynieria materiałowa, zarządzanie i inżynieria produkcji, nanotechnologia, energetyka, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, elektryka, systemy sterowania lub pokrewne. Studenci będą wspierać realizację projektów w obszarze produkcji nawozów, produkcji tworzyw sztucznych, utrzymania ruchu oraz rozwoju.

Dokumenty aplikacyjne można składać do 5 maja wyłącznie przez system eRecruiter (link​
). Program potrwa trzy miesiące, od 1 lipca do 30 września.

Staż pozwoli na zapoznanie się ze strukturą organizacyjną oraz specyfiką pracy w ANWILU. Oprócz wynagrodzenia stażyści mogą liczyć na sprecyzowany cel i zadania projektu stażowego. W jego trakcie przydzielony zostanie opiekun, który - jako doświadczony specjalista - będzie zapewniał wsparcie merytoryczne, a także pomoc w wykonywaniu zadań. „Z ANWILEM na start” to idealny moment na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w spółce wyznaczającej kierunki rozwoju w regionie. Doświadczenie zdobyte w ANWILU pomoże w wypracowaniu pozycji na rynku pracy. Najlepsi stażyści mają szansę na zatrudnienie w naszej spółce.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN