• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ANWIL ponownie wyróżniony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

25-05-2022  

​Publikowany corocznie raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to największy w Polsce przegląd inicjatyw CSR i zrównoważonego rozwoju. W 20. edycji zaprezentowano 1677 działań podjętych przez niemal 300 organizacji. Wśród nich tradycyjnie już nie mogło zabraknąć włocławskiego ANWILU.

Premiera publikacji odbyła się 25 maja podczas 9. Targów CSR - największego w Polsce cyklicznego wydarzenia poświęconego odpowiedzialności biznesu.

W jubileuszowej edycji raportu wprowadziło kilka zmian. Przede wszystkim organizatorzy wyznaczyli limit dziesięciu praktyk zgłaszanych przez jedną firmę. Zmiany te miały na celu skłonienie firm do zgłaszania do raportu aktywności CSR wnoszących nową jakość. W tym roku zanotowano znaczący wzrost zgłoszeń - ok. 25% w stosunku do ubiegłego roku i rekord w historii wydawnictwa.

Należący do grupy ORLEN ANWIL zgłosił do raportu, zgodnie z założeniami tegorocznej edycji projektu, 10 aktywności, które realizowane są w spółce. Wszystkie z nich zostały pozytywnie ocenione przez FOB i znalazły się w raporcie. Wśród nich są takie inicjatywy jak:

§  Fundacja ANWIL

§  Wolontariat pracowniczy

§  Dni Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia

§  Zgłoś zagrożenie

§  CANWIL Tour

§  Pracodawca przyjazny rodzinie

§  Spotkania kwartalne

§  ANWIL Pasja

§  Drzewko za butelkę 

§  Pan Karp zarybia Wisłę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wersja elektroniczna raportu dostępna jest tutaj.​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN