• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ANWIL spotka się z rolnikami w Lubaniu

31-05-2019  

Stoisko-ANWILU-podczas-tegorocznych-targow-rolnych-www.jpgWłocławska spółka z Grupy ORLEN, jeden z czołowych producentów nawozów azotowych w kraju zaprezentuje swoją ofertę produktową podczas XXVIII Pomorskich Agro-Targów. Wydarzenie odbędzie się 1-2 czerwca w Lubaniu koło Kościerzyny.

W pierwszy weekend czerwca na terenie Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu odbędą się Pomorskie Agro-Targi, w trakcie których wytwórcy rolni będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi produktami i technologiami, wspierającymi ich pracę.

Gośćmi tegorocznej edycji wydarzenia będą przedstawiciele firm oferujących m.in.: maszyny rolnicze, wyposażenie budynków, materiały budowlane, pasze, dodatki paszowe, środki ochrony roślin oraz nawozy. W tym gronie nie zabraknie również ANWILU, czołowego wytwórcy nawozów azotowych w kraju.

Lubań to jedno z pierwszych miejsc – spośród kilkunastu na terenie całego kraju – gdzie, oprócz przedstawienia aktualnej oferty produktowej, eksperci ANWILU porozmawiają z rolnikami na temat efektywnych sposobów nawożenia. Poza Lubaniem, eksperci włocławskiej spółki z Grupy ORLEN odwiedzą w tym roku także m.in.: Wystawę Rolniczą OPOLAGRA w Opolu, Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie oraz Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro Show w Bednarach.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN