• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ANWIL zachęca pracowników do poświęcenia czasu najbliższym

10-05-2017  

Włocławska spółka z Grupy ORLEN po raz kolejny włączy się w akcję społeczną „Dwie godziny dla rodziny”. Wydarzenie jest organizowane w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Rodziny, przypadających 15 maja. Inicjator – Fundacja Humanites – Sztuka Wychowania – zachęca firmy, aby tego dnia pozwoliły pracownikom skończyć pracę o dwie godziny wcześniej, które będą mogli poświęcić swoim najbliższym.    

Fundacja Humanites – Sztuka Wychowania organizuje akcję „Dwie godziny dla rodzinny” od 2012 roku. O sukcesie przedsięwzięcia może stanowić fakt, że inicjatywa została wymieniona przez pracowników na liście najważniejszych czynników tworzących klimat dobrego miejsca pracy (wg. ogólnopolskiej sondy przeprowadzonej w firmach i korporacjach „Great Place to Work 2017”).

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Gotowanie na Rodzinnym Planie”. Motyw przewodni akcji ma zainspirować uczestników do spotkań i rozmów z najbliższymi podczas wspólnego przygotowywania, a także spożywania posiłków.

Udział w akcji jest zgodny ze strategią budowania kultury organizacyjnej opartej na wartościach obowiązujących w Grupie ORLEN. Dlatego 15 maja ANWIL umożliwi pracownikom wcześniejsze zakończenie pracy i spędzenie czasu z rodziną.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN