• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ANWIL zachęca: zostań pierwszym wśród równych sobie

15-10-2018  

fortepian.jpgChemiczna spółka z Grupy ORLEN poszukuje najzdolniejszych uczniów z Włocławka i okolicznych gmin, których doskonałe wyniki w nauce chce nagrodzić finansowo. O stypendium ANWILU może ubiegać się młodzież na co dzień pobierająca naukę w III klasie gimnazjum oraz w szkołach ponadgimnazjalnych. Nabór wniosków do tegorocznej edycji programu stypendialnego Fundacji ANWIL dla Włocławka trwa do 30 października.

ANWIL już czwarty rok z rzędu wesprze finansowo rozwój indywidualnych uzdolnień nastolatków ze szkół znajdujących się na terenie Włocławka, a także gmin ościennych: Brześcia Kujawskiego, Fabianek oraz Lubania, którzy mogą pochwalić się doskonałymi wynikami w ;nauce, wybitnymi osiągnięciami sportowymi i artystycznymi, a także mają na swoim koncie aktywności wolontariackie.

Z programu stypendialnego Fundacji ANWIL dla Włocławka, w ramach jego trzech dotychczasowych odsłon, skorzystało 110 uczniów, których osiągnięcia spółka wsparła łączną kwotą 275 000 zł.

W tym roku do rozdysponowania jest aż 110 000 zł. Tytuł czwartej edycji przedsięwzięcia brzmi „Primi inter pares”, czyli „Pierwsi wśród równych sobie”. Hasło jest nieprzypadkowe, ponieważ tym razem o stypendium Fundacji mogą ubiegać się uczniowie, którzy w poprzednim roku szkolnym, osiągnęli średnią ocen co najmniej 4.75, a nie jak miało to miejsce w poprzednich edycjach – 4.5.

Więcej informacji na temat programu stypendialnego Fundacji ANWIL dla Włocławka, w tym regulamin tegorocznej edycji można znaleźć na stronie http://www.anwildlawloclawka.pl/pl-program-stypendialny. Nabór wniosków potrwa do 30 października br.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN