• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ANWIL zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na Targach K w Düsseldorfie

24-10-2016  

W tym roku ANWIL po raz pierwszy bierze udział w Targach K – największym i najważniejszym spotkaniu branży tworzyw sztucznych oraz kauczuku. Włocławska spółka prezentuje się w Düsseldorfie (stoisko nr C01 w Hali 7a) wspólnie z czeskim Unipetrolem, również należącym do Grupy ORLEN.

Podczas trwającego tydzień wydarzenia przedstawiciele jedynego wytwórcy polichlorku winylu w Polsce zaprezentują kompleksową ofertę swoich produktów, obejmującą zarówno suspensyjny polichlorek winylu – Polanvil, jak i tworzywa sztuczne na bazie PCW (granulaty miękkie i twarde, płyty spienione oraz lite, a także suche mieszanki).

Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku zwane Targami K odbywają się co trzy lata, gromadząc wystawców z całego świata. Prezentują oni zarówno tworzywa sztuczne, maszyny i urządzenia do ich przetwórstwa, poprzez techniki produkcji, metody konstrukcyjne, formy, narzędzia, na komponentach skończywszy. Dzięki temu przedstawiciele takich branż, jak m.in.: budowlana, instalacyjna, samochodowa, lotnicza, komunikacyjna, czy medyczna mają okazję do zapoznania się aktualnymi możliwościami zastosowań kauczuku i tworzyw sztucznych oraz trendami, które będą wyznaczać ich wykorzystanie w przyszłości.

W tym roku Targi K potrwają do 26.10.2016 r.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN