• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ANWIL zwycięzcą Złotej Setki Gazety Pomorskiej

17-05-2016  

Gazeta Pomorska podczas wczorajszej gali w bydgoskiej Operze Nova już po raz dwudziesty ogłosiła laureatów rankingu „Złota Setka Pomorza i Kujaw”.

ANWIL zwyciężył w kategorii Filary Regionu Najlepsza Duża Firma pod względem wyników finansowych. Na drugim miejscu uplasowała się Gzella Poland Sp. z o.o. Sp. k., a trzecią pozycję zajęły ex æquo Mondi Świecie i Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.

Ponadto nasza spółka otrzymała pamiątkowy medal w związku z faktem, że Gazeta Pomorska uznała ANWIL za Firmę XX-lecia Złotej Setki. Odbierając go, Prezes Zarządu ANWIL S.A. powiedział: - Ten oto pamiątkowy medal jest kolejnym potwierdzeniem faktu, że nasza spółka jest jednym z gospodarczych filarów Kujaw i Pomorza. To także dowód na to, że potrafimy dostosować nasze działania do wyzwań związanych ze zmiennością otoczenia gospodarczego, i że świetnie radzimy sobie na rynku, co znajduje wydźwięk w kolejnych rankingach Gazety Pomorskiej. Medal to także bardzo miły akcent w roku, w którym ANWIL obchodzi 50 urodziny.

Pełną relację z wydarzenia Gazeta Pomorska opublikuje już w najbliższy czwartek (19 maja). Zachęcamy do lektury.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN