• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Bezpłatne zajęcia bokserskie

11-04-2022  

ANWIL kontynuuje współpracę z WKB Start. Pozwoli ona na m.in. organizację bezpłatnych zajęć bokserskich dla dzieci i młodzieży do lat 16 z powiatu włocławskiego. Jak się zapisać?

ANWIL współpracuje z WKB Start już drugi rok. Kontynuacja współdziałania jeszcze bardziej wzmocni jakość organizacyjną i sportową Klubu, który z włocławianami jest już prawie 70 lat. Promocja zdrowego trybu życia i regularnej aktywności jest dziś szczególnie ważna, zwłaszcza gdy dotyczy młodego pokolenia. ANWIL chętnie angażuje się w liczne projekty sportowe i dąży do tego, aby były one dostępne dla jak największej grupy. Dlatego już dziś włocławska spółka wraz z WKB Start zapraszają do zapisów na bezpłatne treningi bokserskie dla dzieci i młodzieży do lat 16.  

- Sport powinien być nieodzownym elementem życia młodego człowieka - uczy tolerancji, dyscypliny, pracy w zespole i pomaga ćwiczyć siłę charakteru. Warto tworzyć odpowiednie warunki do rozwoju i wzbudzać zainteresowanie aktywnym trybem życia już wśród najmłodszych. W tym roku, współorganizowane przez nas wspólnie z WKB Start zajęcia, przeznaczone są nie tylko dla mieszkańców Włocławka, ale również powiatu włocławskiego. Poszerzenie zasięgu projektu wynika z dużego zainteresowania poprzednią edycją zajęć, ale również z tego, że chcemy, aby działania ANWILU miały jak najszersze grono odbiorców - powiedziała Daria Studzińska, Dyrektor Obszaru Komunikacji, Marketingu i Sponsoringu w ANWIL S.A.

Treningi odbywać się będą w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 16.00 - 17.00 w sali gimnastycznej przy Liceum Ziemi Kujawskiej we Włocławku, ul. Wojska Polskiego 27. Zajęcia poprowadzą najbardziej wykwalifikowani trenerzy, wychowawcy wielu pokoleń włocławskich pięściarzy. Szczegóły i zapisy pod nr telefonów: 661 580 494 oraz 600 016 872. 

W ramach współpracy z włocławską spółką, WBK Start zorganizuje ponad 100 bezpłatnych zajęć bokserskich i wiele pokazów w placówkach oświatowych. Jesienią, do Włocławka przyjadą zaprzyjaźnione kluby sportowe, które będą walczyć w sparingu bokserskim podczas Turnieju o Puchar ANWIL S.A.​


Regulamin zajęć bokserskich.pdfRegulamin zajęć bokserskich.pdf

Deklaracja udziału w zajęciach bokserskich.pdfDeklaracja udziału w zajęciach bokserskich.pdf

 
 
 

Marki Grupy ORLEN