• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Bezpłatny system informacji dla każdego

01-07-2020  

„ANWIL Info” to nowy, bezpłatny system przekazywania informacji dla mieszkańców Włocławka. Dzięki niemu będą na bieżąco informowani m.in. o działaniach, jakie spółka podejmuje na rzecz bezpieczeństwa, rozwoju i wsparcia dla lokalnej społeczności.

ANWIL jest nie tylko największym pracodawcą w regionie, ale także firmą odpowiedzialną społecznie. Sponsoruje, inicjuje i wspiera wiele działań na rzecz Włocławka i jego mieszkańców. Tym razem spółka z Grupy ORLEN opracowała System Informacji - „ANWIL Info”, który w prosty i przystępny sposób informuje o ważnych dla mieszkańców regionu wydarzeniach.

ANWIL od wielu lat jest zaangażowany w życie mieszkańców naszej okolicy. Wspieramy ich na różnych płaszczyznach m.in. poprzez nasze działania fundacyjne czy sponsoringowe. Dlatego właśnie zależy nam na tym, aby informacje o programach i projektach, jakie realizujemy, trafiały do jeszcze większej liczby osób - wyjaśnia Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

System Informacji „ANWIL Info” to gwarancja, że mieszkańcy Włocławka będą na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi, bądź wspieranymi przez ANWIL.

Jakich informacji można się spodziewać?

Komunikaty, jakie trafiać będą do mieszkańców podzielone zostały na kilka kategorii. Wśród nich są: Praca, Kultura, Sport, Nauka i Edukacja, Działania Fundacji oraz Komunikaty z ANWILU. Użytkownik podczas rejestracji może wskazać jedną, kilka lub wszystkie kategorie tematyczne, jakie go interesują.

Jak zapisać się do Bezpłatnego Systemu Informacji? To proste!

„ANWIL Info” jest w pełni bezpłatny i łatwo dokonać w nim rejestracji, która zajmuje ok. minuty. Wystarczy przejść przez kilka kroków:

  • Wejdź na stronę internetową info.anwil.pl.
  • Wybierz wygodną dla siebie opcję powiadomień - mail lub sms.
  • Podaj numer telefonu lub adres mailowy.
  • Wskaż kategorie, z których chcesz otrzymywać informacje.
  • Poczekaj na mail lub sms autoryzacyjny i potwierdź swoją tożsamość.

Korzystaj ze wszystkich możliwości, które daje ANWIL S.A.​​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN