• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
CONNECT Platforma Zakupowa Grupy ORLEN - elektroniczna komunikacja w procesie zakupowym

01-10-2014  

Innowacyjny system e-zakupowy CONNECT Platforma Grupy ORLEN, który całkowicie zastąpił oferty w formie papierowej, jest obecnie jedynym miejscem ogłoszeń przetargów i składania ofert w procesach zakupowych ANWIL. Wdrożone rozwiązanie pozwoliło na integrację i optymalizację prowadzonych procesów zakupowych oraz otwarcie się na nowych dostawców.
 
Narzędzie, dostępne pod adresem connect.orlen.pl, obejmuje kompleksowy proces sourcingowy: od obsługi zapytań ofertowych, przez realizację postępowań zakupowych, po udział w negocjacjach i aukcjach  elektronicznych.
Wykorzystanie narzędzia CONNECT  gwarantuje zarówno dostawcom jak i kupcom ANWIL wymierne korzyści, przede wszystkim szybką, systematyczną i przejrzystą informację o prowadzonym procesie przetargowym we wszystkich 15 kategoriach zakupowych Platformy CONNECT: Administracja i zakupy ogólne; Inwestycje; IT i telekomunikacja; Logistyka; Stacje paliw; Surowce energetyczne, energia i paliwa; Surowce, chemikalia, katalizatory i wypełnienia; Usługi remontowo-eksploatacyjne; Usługi profesjonalne; Urządzenia, materiały i części zamienne.
Dzięki uprzedniej rejestracji w Platformie, dostawca otrzymuje automatycznie informacje  o uruchomionych postępowaniach zakupowych w interesujących go kategoriach.
 
Transakcje w ramach Platformy Zakupowej CONNECT obejmują zarówno ANWIL  jak i pozostałe spółki GK ORLEN : PKN ORLEN, ORLEN Lietuva, ORLEN Deutchland, ORLEN Oil, ORLEN Gaz, ORLEN Asfalt, ORLEN KolTrans, ORLEN Projekt, ORLEN Administracja, Unipetrol, Rafineria Jedlicze, Rafineria Trzebinia oraz IKS Solino.
 
Szczegółowe informacje dotyczące działania i korzystania z systemu dostępne na stronie Platformy CONNECT
 
 
Zapraszamy do rejestracji.
 
 
 
 
Orlen-Connect-Stopka-PL-5.jpg
 
 
 
 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN