• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Elita polskiej lekkoatletyki we Włocławku

25-08-2020  

ANWIL S.A. jest Sponsorem Strategicznym 96. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Od 28 do 30 sierpnia najlepsi krajowi reprezentanci w tej dyscyplinie będą rywalizować na Stadionie Miejskim we Włocławku.

Mistrzostwa Polski są najważniejszą imprezą w sportowym kalendarzu tego sezonu lekkoatletycznego. Dzięki temu w stolicy Kujaw nie zabraknie takich gwiazd jak m.in. Paweł Fajdek, Ewa Swoboda, Iga Baumgart-Witan, Paweł Wojciechowski czy Justyna Święty-Ersetic.
 
- ANWIL S.A. wspiera najważniejsze zawody lekkoatletyczne, które interesują kibiców w całym kraju. Tym bardziej teraz, kiedy 96. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce odbywają się we Włocławku. To świetna okazja do promocji miasta, regionu oraz naszej chemicznej spółki, która jest jego częścią. Angażujemy się w wydarzenia, które są istotne dla lokalnej społeczności, także sportowe, a nasza w nich obecność w roli sponsora jest postrzegana niezwykle pozytywnie. W sporcie i w biznesie kierujemy się podobnymi wartościami. Codzienne treningi pomagają w osiąganiu upragnionych rezultatów, a wytrwała praca prowadzi do realizacji celów. Wszystkim sportowcom życzę sukcesów i jak najlepszych wyników podczas tegorocznych 96. PZLA Mistrzostw Polski – powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

Wydarzenie jest dużym przedsięwzięciem. W ciągu trzech dni zmagań zostanie rozegranych czterdzieści konkurencji, w których wystartuje ponad pięciuset zawodników.

ANWIL S.A. jest również zaangażowany w projekt, mający przynieść sportowe sukcesy w przyszłości. Jest to unikalny, długofalowy program sponsoringowy „ANWIL dla Olimpijczyków Jutra – Razem do Paryża”. Jego celem jest - poprzez wsparcie dziś jeszcze juniorów osiągających już znakomite wyniki – przygotowanie reprezentantów Polski na Igrzyska XXXIII Olimpiady w Paryżu w 2024 roku.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN