• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Filar Polskiej Gospodarki dla ANWILU SA

27-11-2007  Informacje

​W tegorocznej edycji rankingu opracowanego wspólnie przez "Puls Biznesu" i Coface Poland i opublikowanego 26 listopada br, ANWIL SA został uhonorowany prestiżowym tytułem "Filar Polskiej Gospodarki" i jednocześnie został uznany za najlepszą firmą w Regionie Kujawsko-Pomorskim. Istotą rankingu było pokazanie i sklasyfikowanie związków przedsiębiorstw z otoczeniem w którym działają, relacji rozumianych bardzo szeroko, tak w aspekcie wyników gospodarczych, działalności społecznej, jak również pozytywnych implikacji regionalnych. Wskazano i uhonorowano najlepszych - liderów biznesu, "firm-obywateli".
Należy podkreślić, że Spółka została uhonorowaną tytułem "Filar Polskiej Gospodarki" już po raz drugi, poprzednio w 2005 roku
W tym roku tytuł Filar Gospodarki przypadł w udziale 18 firmom, spośród 424, które wyselekcjonowała wywiadownia gospodarcza Cofas Polska. Jednak zasadniczy wpływ na ostateczny rezultat i listę laureatów mieli czytelnicy i internauci, wskazujący swoich faworytów w powszechnym głosowaniu sms-owym i inernetowym.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN