• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Grupa ORLEN na AGRO SHOW

20-09-2018  

CANWILBUS-w-terenie-www.jpgXX edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW odbędzie się w dniach 20-23 września w Bednarach pod Poznaniem. W gronie ponad 800 wystawców nie zabraknie spółek z Grupy ORLEN. Swoją ofertę produktową zaprezentują ORLEN Paliwa, ORLEN Oil, IKS Solino oraz ANWIL, który dla odwiedzających targi przygotował dodatkową atrakcję. Z ekspertami z włocławskiej spółki będzie można spotkać się nie tylko przy stoisku, ale i w mobilnym minilaboratorium CANWILBUSIE.

AGRO SHOW jest uznawane za największą plenerową wystawę rolniczą w Europie. Organizowane od 20 lat tragi gromadzą ok. 800 czołowych krajowych oraz światowych producentów maszyn rolniczych, a także środków ochrony roślin i nawozów. Wystawę odwiedza blisko 120 tysięcy rolników.

W gronie wystawców tegorocznej edycji znalazły się aż cztery spółki z Grupy ORLEN: ORLEN Paliwa, ORLEN Oil, IKS Solino oraz ANWIL. Z przedstawicielami włocławskiego przedsiębiorstwa będzie można spotkać się nie tylko przy stoisku, gdzie, jako jeden z czołowych polskich producentów nawozów azotowych, zaprezentują swoją ofertę produktową, ale również w CANWILBUSIE. To minilaboratorium, w którym wspólnie z ekspertami Uniwersytetu Przyrodniczego z Wrocławia, prezentują metody nawożenia dostosowane do różnych typów gleb. Bednary koło Poznania, gdzie odbywają się targi, to już piąty przystanek mobilnego zaplecza badawczego ANWILU.

Z ofertą produktową spółek Grupy ORLEN będzie można zapoznać się w dniach 20-23 września na stoisku 80 w sektorze C.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN