• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Konkurs „Plony i bony” nadal trwa – wydłużamy termin nadsyłania zgłoszeń

30-11-2020  

Konkurs organizowany przez ANWIL S.A. adresowany jest do​ rolników, którzy kupują nawozy ANWILU. W piątej edycji pozostały jeszcze do wygrania nagrody warte ponad pół miliona złotych. Organizatorzy, aby umożliwić jak największej grupie zainteresowanych wzięcie udziału w konkursie, postanowili wydłużyć okres, w którym można dokonywać zgłoszeń. Rolnicy mają na to czas jeszcze do 12 grudnia 2020 roku, a ogłoszenie pełnej listy nagrodzonych nastąpi 21 grudnia.

Przypominamy, aby wziąć udział w akcji promocyjnej wystarczy kupić co najmniej pięć ton nawozów dostępnych w portfolio produktowym ANWILU i zarejestrować swój zakup wypełniając formularz na stronie
www.plonyibony.pl. Poza nagrodami gwarantowanymi na uczestników czekają jeszcze trzy nagrody główne karty zakupowe o wartości 5, 10 i 15 tysięcy złotych. Karty będzie można wykorzystać na stacjach ORLEN. Jak je zdobyć? To proste, wystarczy podczas wypełniania formularza dokończyć zdanie: „Nawozy azotowe z ANWILU…”. Nagrody trafią do autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie konkursu pod adresem
www.plonyibony.pl.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN