• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Młodzi pięściarze w walce o Puchar ANWILU

25-10-2021  

W sobotę, 23 października Włocławek stał się wojewódzką stolicą boksu, a to za sprawą Sparingowego Młodzieżowego Turnieju Bokserskiego o Puchar ANWILU. 

ANWIL wspiera wydarzenia promujące sport i rozwija w najmłodszych pasję, zdrowe nawyki i postępowanie zgodnie z zasadami fair-play. Realizując konkretne projekty spółka dąży do tego, aby były one dostępne dla jak największej grupy mieszkańców. Jednym z nich jest współpraca z Włocławskim Klubem Bokserskim START.

WKB START w trakcie dotychczasowej 67-letniej działalności wychowało wielu medalistów. Byli to Mistrzowie Polski, jak również reprezentanci kadry narodowej na Mistrzostwa Europy i Świata. Tegoroczne wsparcie ANWILU pozwoliło m.in. na organizację bezpłatnych treningów dla dzieci od 10 do 16 lat, dzięki sponsorowi zorganizowano również turnieje pięściarskie.

Po kilku miesiącach wytężonej pracy klub i jego podopieczni mogli zaprosić inne, m.in. z Brodnicy i Grudziądza do profesjonalnego sparingu. Młodzieżowy Turniej Bokserski o Puchar ANWIL odbył się we Włocławku w minioną sobotę. Symboliczny puchar powędrował do klubu, którego zawodnicy wykazali się największą ilością zwycięstw.​

 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN