• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Miasteczko Zdrowia - ponownie we Włocławku

16-08-2022  

ANWIL, wraz ze swoją korporacyjną Fundacją, zachęca do odwiedzenia wyjątkowego Miasteczka Zdrowia i skorzystania w nim z konsultacji lekarskich oraz wykonania badań diagnostycznych. Nie zabraknie także animacji i aktywności sportowych dla całych rodzin.

Po ubiegłorocznym sukcesie Fundacja ANWIL wspólnie ze swoim darczyńcą zaprasza do udziału w drugiej edycji projektu. Z przedsięwzięcia zorganizowanego po raz pierwszy na tak dużą skalę w 2021 r. skorzystało ponad dwa tysiące osób, mieszkańców Włocławka i regionu.

- O potrzebie organizacji tego typu wydarzeń świadczy duże zainteresowanie Miasteczkiem Zdrowia przed rokiem. Naszą misją jest realizacja inicjatyw, które służą lokalnej społeczności i odpowiadają na jej oczekiwania. Miasteczko Zdrowia idealnie wpisuje się w ten wachlarz działań. Atutami tego projektu są bogata, bezpłatna oferta badań i konsultacji lekarskich oraz program wydarzenia adresowany do przedstawicieli różnych pokoleń. Jest to możliwe dzięki dużemu urozmaiceniu atrakcji towarzyszących głównej idei projektu, a więc trosce o to co najważniejsze, czyli nasze zdrowie – powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWILU.

Poza ofertą właściwą dla strefy medycznej, odwiedzający Miasteczko Zdrowia będą mogli także skorzystać z atrakcji w innych strefach: sportowej, relaksu czy bezpieczeństwa.

Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają w pierwszą sobotę po wakacjach, tj. 3 września, do Hali Mistrzów w godzinach między 10.00 a 17.00.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia zostanie opublikowany już wkrótce.
 
TT-post-miasteczko.jpg 
 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN