• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Najbliższa niedziela należy do biegaczy

05-10-2018  

Już za dwa dni, w niedzielę 07.10.2018 r., wystartuje 5. ANWIL Półmaraton Włocławek, jedna z największych imprez sportowych na Kujawach i Pomorzu. Do startu przygotowują się zarówno biegacze, którzy spróbują swoich sił na dystansach 21,097 km i 10 km, w ramach „Włocławskiej Dziesiątki”, jak i najmłodsi miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu. Dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat organizatorzy, wspólnie ze sponsorem tytularnym imprezy, przygotowali zawody pn. „ANWILKI na start”.
Trasa tegorocznego Półmaratonu i zmagań na dystansie 10 km przebiegnie w całości po lewej stronie Wisły. Organizatorzy – Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra – zachęcają włocławian do kibicowania. Ci, którzy nie będą mogli zobaczyć sportowej rywalizacji na trasie biegu, mają możliwość śledzić ją na kanałach lokalnej telewizji kablowej. 
Dzięki uprzejmości firmy SAT FILM, zmagania biegaczy będą transmitowane na żywo dla abonentów pakietów Standard HD i Rozrywka LUX HD na kanałach 200 (plac Wolności), 202 (ul. Ostrowska) i 205 (bulwary J. Piłsudskiego).
Do śledzenia przebiegu 5. ANWIL Półmaratonu Włocławek organizatorzy zachęcają również dziennikarzy. Przedstawiciele mediów zainteresowani przygotowaniem relacji z wydarzenia, w sobotę 6 października w godzinach 12.00-20.00, a także w niedzielę w godzinach 8.00-10.30,  mogą zgłaszać się po odbiór akredytacji prasowej do biura zawodów znajdującego się przy recepcji Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Alei Fryderyka Chopina 8 we Włocławku.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN