• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Najlepsza dziesiątka startuje w ANWILU

30-06-2017  

Już w najbliższy poniedziałek (03.07.2017 r.) dziesięciu uzdolnionych studentów, którzy najlepiej przeszli rekrutację do udziału w projekcie Z ANWILEM na start, rozpocznie trzymiesięczny, płatny staż we włocławskiej spółce z Grupy ORLEN. Stażyści będą wspierać zespoły projektowe w obszarze produkcji nawozów, produkcji tworzyw sztucznych oraz rozwoju. Dla młodych ludzi będą to bardzo pracowite wakacje, ale także wyjątkowa szansa na pogłębienie wiedzy oraz zdobycie cennego doświadczenia, które z pewnością zaprocentuje w momencie ich wejścia na rynek pracy.

Zainicjowany w ubiegłym roku projekt stażowy Z ANWILEM na start został stworzony z myślą o ambitnych studentach, którzy chcą świadomie budować swoją ścieżkę kariery w branży chemicznej. Umożliwia on zdobycie wiedzy pod okiem ekspertów w swoich dziedzinach w spółce, będącej jednym z filarów polskiej gospodarki, a także ważnym europejskim graczem na rynku nawozów i tworzyw sztucznych. Projekt, cieszący się  bardzo dużym zainteresowaniem ze strony młodych ludzi ze względu na swoją merytoryczną atrakcyjność, jest skierowany do najlepszych studentów chemii, technologii chemicznej, inżynierii chemicznej i materiałowej, a także inżynierii i technologii polimerów oraz nanotechnologii.

O możliwość odbycia we włocławskiej spółce trzymiesięcznego, płatnego stażu ubiegało się w tegorocznej, drugiej edycji Z ANWILEM na start niemal 100 studentów z całego kraju. Oznacza to, że na jedno miejsce przypadało blisko 10 kandydatów. Ze względu na reprezentowany przez nich bardzo wysoki i wyrównany poziom, najlepsza dziesiątka została wyłoniona w toku  wieloetapowego procesu rekrutacyjnego, którego zwieńczeniem był końcowy test wiedzy. Tym samym w projekcie Z ANWILEM na start wezmą udział studenci Politechniki: Warszawskiej (filia w Płocku), Wrocławskiej, Łódzkiej, Poznańskiej i Gdańskiej, a także Uniwersytetów im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Gdańskiego.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN