• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Odwiedź wyjątkowe MIASTECZKO ZDROWIA we Włocławku i BĄDŹ ZDRÓW

09-08-2021  

Fundacja ANWIL wspólnie z włocławską spółką z Grupy ORLEN zapraszają do odwiedzenia Miasteczka Zdrowia, w którym każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich, wykonać badania diagnostyczne, zaszczepić się przeciwko COVID-19 oraz wziąć udział w licznych animacjach i aktywnościach sportowych dla całej rodziny.
 

ANWIL oraz korporacyjna fundacja spółki od wielu lat z dużym zaangażowaniem działają na rzecz lokalnej społeczności. Realizowane projekty dotyczą m.in. edukacji dzieci i młodzieży, kultury, propagowania sportowego trybu życia czy ekologii. Istotnym postepowaniem, w ramach którego beneficjentami są mieszkańcy Włocławka jest wdrażanie programów i organizacja przedsięwzięć zachęcających do troski o zdrowie. Miasteczko Zdrowia wpisuje się w te działania, a zaproszenie jest kierowane do różnych grup wiekowych, od dzieci po seniorów.

- Nasze zdrowie to najcenniejsze co posiadamy, a profilaktyka w tym zakresie jest niezwykle ważna. Dlatego postanowiliśmy wyjść z kolejną inicjatywą do mieszkańców Włocławka, by dać im szansę na zatroszczenie się o siebie i najbliższych. Miasteczko Zdrowia będzie doskonałą okazją do rozmowy z osobami reprezentującymi różne specjalizacje medyczne oraz wykonania podstawowej diagnostyki. Jednocześnie chcemy też dać możliwość spędzenia wspólnego czasu całym rodzinom, stąd wielopokoleniowy wymiar wydarzenia, a wśród przygotowanych, dodatkowych atrakcji podzielonych na różne strefy, nie zabraknie oferty zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

Miasteczko Zdrowia dostępne będzie dla mieszkańców Włocławka i okolic już 21 sierpnia w godz. od 10.00 do 17.00. Wstęp dla wszystkich uczestników wydarzenia będzie bezpłatny, jednakże ze względu na ograniczenia związane z COVID-19, jednocześnie na terenie imprezy będzie mogła przebywać ograniczona liczba osób.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN