• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Oświadczenie Zarządu ANWILU SA ws. publikacji RMF FM

16-12-2008  Informacje

W odniesieniu do przekazywanych 15.12.2008 na Państwa antenie i w witrynie internetowej informacji mówiących, że spółce ANWIL, jednemu z dwóch największych pracodawców we Włocławku grozi upadłość, Zarząd ANWILU SA pragnie stanowczo je zdementować.

W odniesieniu do przekazywanych 15.12.2008 na Państwa antenie i w witrynie internetowej informacji mówiących, że spółce ANWIL SA, jednemu z dwóch największych pracodawców we Włocławku grozi upadłość, Zarząd ANWILU SA pragnie stanowczo zdementować te informacje.

Z całą mocą podkreślamy, że nie istnieją żadne przesłanki ekonomiczne, czy gospodarcze, ani też inne okoliczności, które mogłyby wskazywać lub sugerować taki rozwój wydarzeń, tym bardziej, że Spółka funkcjonuje normalnie i nie zamierza zmniejszać zatrudnienia. Dobrą kondycję spółki najlepiej obrazują fakty finansowe - po trzech kwartałach bieżącego roku spółka uzyskała ponad 2,2 mld przychodu i ponad 200mln zysku netto.

Zarząd ANWILU SA jest przekonany, że w przypadku sprzedaży, przyszły właściciel zapewni dalszy dynamiczny rozwój Spółki.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN