• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Perła Wielka dla ANWILU S.A.

22-11-2010  Informacje

​ANWIL S.A. kolejny raz został uhonorowany przez magazyn „Polish Market” tytułem „Perła Polskiej Gospodarki” w kategorii Perły Wielkie. Wręczenie certyfikatu miało miejsce podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie w piątek 19 listopada 2010.
 
ANWIL S.A. został wyróżniony, jak podkreślono w uzasadnieniu, za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Należy podkreślić, że to prestiżowe wyróżnienie włocławska spółka otrzymała po raz trzeci.
Organizatorem rankingu jest magazyn „Polish Market” oraz Instytut Nauk Ekonomicznych PAN a firmy oceniane są za pomocą specjalnego programu komputerowego opracowanego przez INE PAN.
Honorowymi patronami tegorocznej, ósmej edycji, rankingu byli Wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak oraz Prezes Polskiej Akademii Nauk Michał Kleiber.
Uroczystość miała miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie w piątek 19 listopada 2010. Certyfikaty wyróżnionym firmom wręczali honorowi patroni: Wicepremier Waldemar Pawlak oraz Prezes Michał Kleiber w towarzystwie redaktor naczelnej Polish Market, Krystyny Woźniak-Trzosek.
Galę zaszczyciło obecnością szereg wybitnych postaci polskiej polityki i gospodarki, w tym Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek.
1eee5de5.jpg

 
 
 

Marki Grupy ORLEN