• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Powołanie Rady Programowej Fundacji ANWIL dla Włocławka

05-08-2014  

​Fundacja ANWIL dla Włocławka rozpoczyna statutową działalność na rzecz mieszkańców miasta. Sfinalizowano ostatni etap prac organizacyjnych powołując Radę Programową.

Oficjalne nominacje dla członków Rady Programowej Fundacji ANWIL dla Włocławka zostały wręczone w piątek 1 sierpnia przez Arkadiusza Banaszka, Członka Zarządu ANWIL. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Zarządu oraz Rady Fundacji.

Jestem przekonany, że do tego szacownego grona trafiły osoby, które są  ściśle związane z Włocławkiem, posiadające bogate doświadczenie w realizacji projektów i inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej, które będzie nieocenione dla Fundacji. Mam nadzieję, że z satysfakcją przyjmą na siebie ten dodatkowy społeczny obowiązek, a ich praca szybko przyniesie im poczucie dobrze spełnionej misji oraz świadomości wniesionego wkładu w kreatywny rozwój miasta i jego społeczności. - podkreślił Prezes Banaszek.
 
Po spotkaniu odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Programowej, podczas którego wybrano jej wiceprzewodniczącego oraz sekretarza. Jednocześnie ustalony został zakres działań, które mają zostać podjęte w najbliższym czasie.
 
„Etap organizacyjny mamy już za sobą  i z zapałem możemy przystąpić do prac na rzecz mieszkańców. W najbliższych dniach planujemy zorganizować spotkanie z włocławskimi organizacjami pozarządowymi, aby przybliżyć im naszą działalność. Konieczna będzie również konferencja prasowa, na której będziemy mogli opowiedzieć o naszych planach i projektach szerokiej grupie włocławian. Jeszcze w sierpniu chcemy wystartować z pierwszym konkursem grantowym. Zapraszam zainteresowanych na naszą stronę www.anwildlawloclawka.pl, gdzie znajdują się najważniejsze informacje o fundacji. Również poprzez stronę internetową będziemy na bieżąco informować o naszych zamierzeniach i planach.” – stwierdziła Małgorzata Kosińska, Prezes Zarządu Fundacji.
 
Biuro Fundacji zlokalizowane jest na terenie ANWIL, obok wejścia na tzw. drugi etap, dojazd liniami 3 i 16 (ostatni przystanek), tel. 054 414 2105   
 
Skład Rady Programowej Fundacji:
Krzysztof Wojdyło – Obszar Komunikacji i Marketingu ANWIL; przewodniczący Rady Programowej;
Jan Jabłoński – pracownik Centrum Kultury "Browar B.", wieloletni dyrektor Miejskiego Ośrodka Edukacji i Promocji Kultury we Włocławku, wiceprzewodniczący Rady Programowej;
Bożena Cichocka – Obszar Komunikacji i Marketingu ANWIL, sekretarz Rady Programowej ;
Piotr Czajkowski – pracownik Wytwórni PTA PKN ORLEN we Włocławku, działacz społeczny;
Mariusz Kaczmarek - wieloletni Członek Zarządu spółki Chemeko;
Piotr Nowakowski – Dyrektor Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włoclawku;
Elżbieta Nowicka – działaczka społeczna, szczególnie zaangażowana w poprawę funkcjonowania życia dzieci niepełnosprawnych we Włocławku;
Marcin Piekarski – działacz społeczny zaangażowany w sport młodzieżowy we Włocławku;
Joanna Skiba – Biuro Współpracy z Zagranicą WSHE Włocławek;
Marian Szczepański – wieloletni Dyrektor Chóru Canto we Włocławku,
Małgorzata Ziółkowska - Dyrektor Wydziału Promocji Zdrowia i Polityki Społecznej UM Włocławek.        
 
DZ9B3849 - Kopia.jpg

Fot. Wojciech Balczewski
 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN