• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Prestiżowe wyróżnienie „Złoty Listek CSR” dla ANWILU

28-06-2023  

 
ANWIL podtrzymuje najwyższe standardy działań w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Za osiągnięcia firmy w tym zakresie, spółka po raz drugi z rzędu została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem „Złoty Listek CSR”, przyznanym przez tygodnik Polityka.
 

„Złoty Listek CSR” jest jednym z najbardziej cenionych wyróżnień w Polsce, które otrzymują firmy wykazujące się wyjątkowym zaangażowaniem w społeczność i środowisko. ANWIL od 2015 roku znajduje się na liście prestiżowego rankingu tygodnika Polityka. Ma na swoim koncie sześć listków białych, jeden srebrny i dwa złote. Doceniany jest za swoje innowacyjne i skuteczne inicjatywy CSR, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i otoczenie. 

ANWIL wiele lat temu podjął zobowiązanie rozwijania inicjatyw CSR i angażowania się w działania, które mają na celu tworzenie lepszego i bardziej zrównoważonego świata. W ramach swojej strategii CSR spółka wspiera tworzenie pozytywnych i trwałych zmian w społeczeństwie. Firma od lat konsekwentnie realizuje różnorodne projekty społeczne, skupiając się na obszarach takich jak ochrona środowiska, wsparcie edukacji, promocja zdrowia i inicjatywy charytatywne. 

Za powyższe działania ANWIL wielokrotnie był nagradzany, a przyznawane spółce od lat „Złote Listki CSR” są potwierdzeniem skuteczności prowadzenia długofalowej polityki na rzecz lokalnego środowiska i zamieszkującej go społeczności.


Dyplomy_CSR_2023_Anwil.jpg


 
 
 

Marki Grupy ORLEN