• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Przed nami jedno z najważniejszych spotkań w branży

31-05-2022  

Już na początku czerwca odbędzie się IX Kongres Polska Chemia, tym razem w Żninie. Spotkanie jest okazją do przeprowadzenia istotnych debat i dyskusji nad obecnym stanem i przyszłością szeroko pojętej branży przemysłu chemicznego. ANWIL został Partnerem Głównym Kongresu, a jego organizatorem jest Polska Izba Przemysłu Chemicznego.

Tym razem Kongres powraca w formule stacjonarnej, uczestnicy będą więc mieli okazję do osobistego spotkania i bezpośredniej wymiany myśli, poruszając i analizując zaadresowane przez moderatorów wątki. Wśród najważniejszych znajdą się aktualne trendy  i wyzwania, przed którymi stoi polski przemysł chemiczny. W ciągu dwóch dni wydarzenia reprezentanci najważniejszych firm sektora, jak również eksperci oraz przedstawiciele nauki będą także rozmawiali o kondycji polskiej chemii, która jest jedną ze strategicznych gałęzi w przemyśle.

W tej kluczowej dla branży wymianie myśli i doświadczeń nie zabraknie także wyraźnego i eksperckiego głosu z ANWILU. Drugiego dnia Kongresu, w trzeciej debacie strategicznej, która dotyczyć będzie przyszłości chemii i kierunków jej rozwoju udział weźmie Konrad Raszewski, Dyrektor Biura Sprzedaży Tworzyw Sztucznych. Zaś gościem Strefy Partnera LIVE w trakcie wydarzenia będzie Paweł Sławiński, Dyrektor Obszaru Produkcji Nawozów i Tworzyw Sztucznych. W szczegółach opowie on o trwającej w spółce kluczowej rozbudowie nawozowych mocy produkcyjnych, której poziom realizacji sięga już blisko 90%.

Zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy do śledzenia bezpośredniej transmisji z IX Kongresu Polska Chemia. Szczegółowa agenda dostępna jest na stronie organizatora - Program tegorocznego Kongresu.

Banner (380×220 px).png

 
 
 

Marki Grupy ORLEN