• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Rozpoczął się nabór na staż „Z ANWILEM na start”

26-04-2023  

Już po raz ósmy chemiczna spółka z Grupy ORLEN uruchomiła nabór ambitnych studentów do programu stażowego „Z ANWILEM na start”. Jest to projekt, w ramach którego zdolni studenci wiążący swoją przyszłość zawodową z branżą chemiczną nabywają nowe umiejętności i zdobywają wiedzę pod okiem ekspertów.

Trzymiesięczny płatny staż umożliwi kandydatom nabycie praktycznych umiejętności, zapoznanie się ze strukturą organizacyjną oraz specyfiką pracy w ANWILU. Oprócz wynagrodzenia stażyści mogą liczyć na konkretne zadania projektu stażowego, sprecyzowany cel oraz wsparcie merytoryczne opiekuna.

Program „Z ANWILEM na start” skierowany jest do studentów trzeciego roku studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich) oraz pierwszego lub drugiego roku studiów II stopnia (magisterskich).

Wakacyjny program stażowy jest adresowany głównie do studentów: mechaniki i budowy maszyn, automatyki i robotyki, systemów sterowania, elektrotechniki, chemii, technologii chemicznej, zarządzania i inżynierii produkcji, a także psychologii oraz kierunków pokrewnych, którzy planują związać swoją przyszłość zawodową z branżą chemiczną.

Szczegółowe informacje o naborze na staż podane są na stronie: 
www.anwil.pl w zakładce Programy stażowe.

​Nabór do programu trwa do 14 maja 2023 r. i odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez system eRecruiter.

 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN