• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Spotkanie z nowym trenerem Rottweilerów

15-01-2021  

1c58139d_large.jpg
W piątek (15 stycznia) w siedzibie ANWILU odbyło się spotkanie, podczas którego rozmawiano o dotychczasowych wynikach zespołu Anwilu Włocławek i najbliższej sportowej przyszłości.

W spotkaniu uczestniczyli Agnieszka
Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A. - sponsora strategicznego klubu, Arkadiusz Lewandowski, Prezes Klubu Koszykówki Włocławek oraz Przemysław Frasunkiewicz, pierwszy trener zespołu.

Tema
tem, który zdominował dyskusję o aktualnej sytuacji klubu były wyniki sportowe, jakie Anwil Włocławek osiąga w obecnym sezonie.

N
owy szkoleniowiec drużyny przedstawił swoją wizję funkcjonowania zespołu oraz pomysł na poprawę jego gry. Trener Przemysław Frasunkiewicz krótko nakreślił też plany i najważniejsze cele na najbliższe tygodnie.

Jak p
odkreśliła Prezes Agnieszka Żyro, wyniki i aktualna sytuacja w klubie budzi zainteresowanie nie tylko fanów Anwilu Włocławek, ale także sponsora, który jest związany z klubem od ponad dwóch dekad.

- Zgodziliśmy się z trenerem Frasunkiewiczem, że zarządzanie pracownikami w biznesie i praca z zespołem na boisku mają wiele podobieństw. Wspólny cel, plan czy też strategia jego osiągnięcia i współdziałanie – to zadania do wykonania. Liczę, że już od najbliższych spotkań atutem Rottweilerów będzie siła mentalna, a pozytywna energia przełoży się na efektywną pracę zespołową. Wypełniając sponsorskie zobowiązania oczekujemy, że także drużyna udowodni swoją postawą na boisku, iż nie brakuje jej zaangażowania i woli walki o zwycięstwa – powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu Prezes Zarządu ANWIL S.A.


Goście Prezes Zarządu ANWILU podkreślili, że w pełni doceniają każde działanie sponsora strategicznego na rzecz klubu i kibiców.​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN