• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Sprawdź na Targach Pracy, co może Ci zaoferować ANWIL

21-03-2017  

ANWIL weźmie udział w Targach Pracy, które odbędą się 23 i  24 marca w Hali Mistrzów we Włocławku. Przedstawiciele firmy będą na nich obecni w drugim dniu i przybliżą zwiedzającym zasady rekrutacji oraz warunki zatrudnienia proponowane przez włocławską spółkę z Grupy ORLEN, a także zaprezentują aktualne oferty pracy, staży oraz  praktyk.

Organizatorami Targów Szkół, Pracy i Rzemiosła są: Urząd Miasta Włocławek, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku, Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku, Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna we Włocławku i Cech Rzemiosł Różnych we Włocławku.

W pierwszym dniu wydarzenia, tj. 23 marca szkoły średnie oraz zawodowe będą przekonywać uczniów gimnazjów do wyboru ich oferty edukacyjnej.   

Wśród placówek zachęcających gimnazjalistów do podjęcia nauki będzie także włocławski Zespół Szkół Chemicznych, w którym od ubiegłego roku funkcjonuje klasa patronacka ANWILU o profilu technik technologii chemicznej.

Natomiast  w piątek, 24 marca poszukujący  pracy będą mogli  zapoznać  się z ofertą pracodawców z regionu, w tym ANWILU.

Włocławskie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 1200 osób. Ze względu na specyfikę produkcji absolwenci szkół technicznych i chemicznych stanowią najliczniejszą grupę pracowników spółki. Jednak rozległa skala działalności sprawia, że w firmie składającej się z 26 obszarów merytorycznych, pracę mogą znaleźć również humaniści, kupcy, handlowcy, marketingowcy, księgowi czy specjaliści ds. BHP.

Andrzej Kisielewski, dyrektor ds. personalnych w ANWIL S.A. podkreśla, że – Bezpośrednia rozmowa z przedstawicielem firmy, do której chcemy aplikować, umożliwia nam lepsze poznanie potencjalnego pracodawcy, jego oczekiwań względem kandydatów, a także zadanie pytań na temat zasad rekrutacji, czy oferowanych warunków zatrudnienia. Mam zatem nadzieję, że osoby rozważające dołączenie do grona naszych pracowników, bądź zainteresowane odbyciem stażu lub praktyki w ANWILU skorzystają z tej możliwości i licznie odwiedzą nasze stanowisko w Hali Mistrzów, do czego bardzo zachęcam.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN