• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Staż w trakcie studiów, którym zbudujesz swoją markę

25-10-2021  

staz.jpg

Trwa rekrutacja do
programu stażowego Kierunek ORLEN, na aplikacje czekamy do 21 listopada 2021.

Aplikowanie odbywa się za pośrednictwem stron: www.anwil.pl/PL/Kariera oraz www.orlen.pl/kariera w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenia.

Stażysta to student ostatnich lat studiów dowolnego trybu lub absolwent. ORLEN poszukuje osób o różnych specjalizacjach i z różnych kierunków studiów. Czeka 50 miejsc stażowych. Zespoły szukające stażysty specjalizują się w wielu tematach biznesowych, stąd jest to szansa dla osób studiujących na kierunkach ekonomicznych, ścisłych, technicznych, czy humanistycznych. Do wyboru jest kilka  Spółek i kilka miast.

Wszystkie ogłoszenia stażowe opublikowane są na stronie www.orlen.pl/kariera. Należy tam wybrać interesujące ogłoszenie(a) i w odpowiedzi dołączyć informacje o sobie oraz dodać rozwiązane case study biznesowe. Casy załączone są do ogłoszeń rekrutacyjnych. Termin aplikowania upływa 21 listopada.

Staż zaczyna się od lutego 2022 i trwa 6 miesięcy.

Benefity na stażu, to  wynagrodzenie, elastyczny, indywidualny tryb stażu do uzgodnienia z opiekunem , dzięki któremu niemal 80% stażystów programu godzi staż z nauką,  bieżące wsparcie indywidualnego mentora przez cały okres stażu i stopniowe wprowadzanie w odpowiedzialne zadania projektowe, szkolenia merytoryczne, indywidualna sesja doradztwa kompetencji miękkich i kariery, integracja w społeczności stażystów, wizyty w Spółkach Grupy ORLEN i na terenie obiektów przemysłowych Zakładu Produkcyjnego czy Centrum Badawczo Rozwojowego, a dla chętnych profesjonalna sesja fotograficzna i udział w programie ambasadorskim.

poczytaj o programie Kierunek ORLEN

prasa o programie: Magazyn Eurostudent​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN