• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Szukasz stażu? ANWIL zaprasza

02-04-2021  

Ruszyły nowe edycje dwóch programów stażowych realizowanych we włocławskim ANWILU. Staż w spółce należącej do Grupy ORLEN to możliwość zdobycia kompetencji, wiedzy i doświadczenia w nowoczesnym koncernie multienergetycznym.

Założenie realizowanych w Grupie ORLEN staży to przede wszystkim kompleksowe przygotowanie młodych osób do pracy na stanowisku zgodnym z ich wykształceniem. Stażyści realizują zadania merytoryczne, które osadzone są w praktyce biznesowej przy stałym, indywidualnym wsparciu opiekuna i zespołu. Stażyści rozwijają również kompetencje miękkie podczas warsztatów i spotkań w gronie społeczności stażystów, najlepsi mogą liczyć na dalsze zatrudnienie.

Do aplikowania na  6-miesięczny, płatny staż zapraszamy studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów uczelni wyższych kierunków: ścisłych, ekonomicznych, humanistycznych. Jest z czego wybierać, ponieważ na kandydatów czeka ponad 40 ofert stażowych w ramach wielu różnych specjalizacji. W tej, już VI edycji, program stażowy  jest realizowany w takich spółkach ORLENU jak: PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe oraz spółki Grupy Energa: Energa OZE, Energa Enspirion. Możliwość realizowania stażu mają mieszkańcy całej Polski. Wprawdzie zespoły, do których poszukiwani są stażyści są zlokalizowane w 10 miastach, to z uwagi na sytuację epidemiologiczną część zadań stażowych może być realizowana hybrydowo, zatem otwiera to możliwość zdobywania doświadczenia niezależnie od miejsca zamieszkania. Staż to okazja do zdobycia praktycznych umiejętności, rozwoju osobistego przy wsparciu indywidualnego opiekuna oraz możliwość pogłębiania kompetencji miękkich w ramach organizowanych warsztatów grupowych w społeczności stażystów.

Program „Z ANWILEM na start” to druga propozycja dla młodych osób, szukających ciekawych pomysłów na początek swojej drogi zawodowej. Jest to 3-miesieczny płatny staż skierowany do studentów trzeciego roku studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich) oraz pierwszego i drugiego roku studiów II stopnia (magisterskich) takich kierunków jak: chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, administracja, logistyka, zarządzanie, BHP, inżynieria bezpieczeństwa, zarządzanie projektami lub pokrewne. W tym roku stażyści będą wspierać realizację projektów m.in. w obszarach takich jak: Strategia, Rozwój i Innowacje, Produkcja Tworzyw Sztucznych, Prewencja i BHP, jak również Infrastruktura i Administracja czy Logistyka - czeka na nich aż 12 miejsc.

Aplikacje można przesyłać do 3 maja w odpowiedzi na wybrane ogłoszenia stażowe opublikowane w zakładce kariera na stronie internetowej ANWIL TUTAJ i PKN ORLEN TUTAJ oraz w zakładkach spółek uczestniczących w aktualnej edycji programu stażowego (więcej informacji na temat programu stażowego Kierunek ORLEN TUTAJ)​. Staże rozpoczną się w lipcu tego roku.​​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN