• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
VI Kongres Polska Chemia z udziałem ANWILU

04-06-2019  

Już jutro rozpoczyna się w Płocku VI Kongres Polska Chemia organizowany przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego. ANWIL już tradycyjnie jest partnerem głównym tego najważniejszego spotkania krajowej branży chemicznej. W drugim dniu wydarzenia (06.06.2019 r.) w roli panelisty wystąpi Andrzej Kisielewski, Dyrektor ds. Personalnych w ANWIL S.A.

Przedstawiciele największych firm sektora chemicznego, parlamentu, administracji oraz ośrodków akademickich spotkają się w dniach 5-6 czerwca w płockiej ORLEN Arenie, aby dyskutować o przyszłości polskiej chemii.

Zakres tematyczny tegorocznej edycji Kongresu Polska Chemia obejmuje kwestie środowiskowe, inwestycyjne, szeroko definiowanego bezpieczeństwa produkcji oraz rozwoju konkurencyjności.
W ramach pięciu bloków tematycznych – Inwestycje w sektorze, Bezpieczna chemia, Środowisko nr 1!, Surowce przyszłości, Jak wygrać z konkurencją? – odbędzie się sześć paneli dyskusyjnych, trzy debaty strategiczne oraz warsztat interaktywny pt. Rozwój technologiczny – wyzwania i bariery.

Andrzej Kisielewski, Dyrektor ds. Personalnych w ANWIL S.A. weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. Człowiek kluczowym elementem rozwoju innowacyjności?, który odbędzie się w czwartek, 6 czerwca o godzinie 12.30.​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN