• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Wystartowała druga tura naboru do projektu bezpłatnej nauki pływania

08-08-2022  

ANWIL wspólnie z włocławskim WOPR-em zaprasza na kolejną już edycję darmowych lekcji pływania. Praktyczne zajęcia na basenie dedykowane są dzieciom i młodzieży oraz dorosłym w wieku 40+. Na chętnych do udziału w drugiej odsłonie sportowej inicjatywy czeka kolejnych 90 miejsc. Jak można się zapisać? To proste!

Dla włocławskiej spółki chemicznej szczególnie ważne jest wspieranie edukacji i rozwoju najmłodszych, czego kolejnym potwierdzeniem jest nawiązanie w tym roku nowej współpracy.

- Kooperacja ANWILU z włocławskim WOPR-em, w zakresie organizacji zajęć pływackich, to jedna z najnowszych inicjatyw naszej spółki na rzecz wsparcia lokalnej społeczności. Łącznie, tylko w tym roku, z projektu skorzysta aż 180 osób! Pierwsza edycja akcji, którą realizowaliśmy od lutego br., spotkała się z naprawdę dużym zainteresowaniem mieszkańców i bardzo pozytywnym odbiorem samych uczestników. Dlatego tym bardziej, z wielką przyjemnością, zapraszamy kolejnych chętnych do wzięcia udziału w drugiej odsłonie projektu - powiedziała Daria Studzińska, Dyrektor Komunikacji, Marketingu i Sponsoringu ANWILU.

Zajęcia na basenie dedykowane są uczniom szkół podstawowych (klas IV-VIII), ponadpodstawowych i dorosłym w wieku 40+ z Włocławka i powiatu włocławskiego. Lekcje, podobnie jak w pierwszej edycji projektu, odbywać się będą raz w tygodniu w grupach dziewięcioosobowych. Zgodnie z założeniami projektu, po cyklu praktycznych lekcji każdy z uczestników powinien być w stanie przepłynąć sposobem dowolnym 50 m, ​przepłynąć pod wodą (bez wynurzania) co najmniej 5 metrów, jak również wykonać bezpieczny skok do wody.

Rekrutacja do tej edycji projektu potrwa do 22 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej woprwloclawek.pl. Po wypełnieniu formularza należy go złożyć w formie papierowej w biurze WOPR Włocławek przy ul. Wysokiej 12 (od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 - 15:00).

Liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin bezpłatnych zajęć nauki pływania.pdfRegulamin bezpłatnych zajęć nauki pływania
Formularz_osoby_pelnoletnie.pdfDeklaracja uczestnictwa w bezpłatnych lekcjach pływania dla pełnoletnich uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osób w przedziale wiekowym „40+”

 
 
 

Marki Grupy ORLEN