• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zajrzyj do ostatniej części archiwum ANWILU

20-12-2016  

Włocławska spółka - w ramach obchodów swojego 50-lecia - udostępniła internautom archiwum zdjęciowe z lat 1966-1978. Firma co kwartał publikowała flippingbooki na stronie anwil.pl, które w pełni odwzorowują oryginalne kroniki Zakładów Azotowych „Włocławek”. Już od dziś można oglądać ostatnią część wspomnień, a więc fotografie wykonane w latach 1975 – 1978.

Obchody 50-lecia istnienia ANWILU są dobrą okazją do przybliżenia okoliczności, która doprowadziły do powstania firmy, a także do przypomnienia sobie najważniejszych wydarzeń z jej historii, obejmującej lata 1966 – 1978. Dlatego spółka zaprosiła internautów do zapoznania się z materiałami archiwalnymi z tego okresu, udostępniając na swojej stronie flippingbooki.

Flippingbook to interaktywny album umożliwiający wirtualne przeglądanie kart, wertowanie i przeszukiwanie treści, a dzięki funkcji przybliżania obrazu także zapoznanie się z detalami prezentowanych materiałów,  ilustracji czy tak, jak w przypadku flippingbooka przygotowanego przez ANWIL, zdjęć.

Od dziś można oglądać na stronie internetowej spółki ostatnią część kroniki obejmującą okres od 1975 do 1978 roku.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN