• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zapraszamy na „Muzyczne spotkania z ANWILEM”

22-04-2021  

ANWIL S.A. został Sponsorem Głównym cyklu koncertów, których organizatorem jest włocławskie Muzeum Diecezjalne.

 

Projekt „Muzyczne spotkania z ANWILEM” to łącznie 6 koncertów, a każdy z nich będzie zupełnie inny. Wśród muzycznych propozycji są koncert jazzowy, fortepianowy, kameralny oraz skrzypcowy. Dodatkowo, w ramach cyklu, zaplanowane są również dwa koncerty tematyczne: „Polski koncert patriotyczny” oraz „Siła poezji, moc muzyki”.

 

- ANWIL jest mecenasem kultury i wspiera inicjatywy dające możliwość obcowania z nią w różnej formie. Organizacja „Muzycznych spotkań z ANWILEM” dla mieszkańców Włocławka to wspólny projekt, realizowany z Muzeum Diecezjalnym. Historyczne wnętrza placówki w zestawieniu z wykonywaną na żywo muzyką na pewno dostarczą słuchaczom wielu emocji. Liczę, że koncerty będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, a współpraca z Muzeum wpisze się z sukcesem w realizację wielu naszych działań w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu – powiedziała Daria Studzińska, Dyrektor Obszaru Komunikacji, Marketingu i Sponsoringu w ANWIL S.A.

 

Dobrą wiadomością dla melomanów chętnych do wysłuchania koncertów jest bezpłatny w nich udział. Mieszkańcy Włocławka zyskują tę możliwość dzięki Sponsorowi Głównemu całego cyklu muzycznego, wstęp na każde z wydarzeń będzie odbywał się za zaproszeniem, co wiąże się z ograniczoną liczbą uczestników każdego z nich.

 

Wszystkie koncerty odbędą się w sali koncertowej Muzeum Diecezjalnego przy Placu Kopernika 3 we Włocławku do końca 2021 roku.​ 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN