• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Kariera

Aplikuj-CTA.png 

_DSC1150.jpg 
​Spółki z Grupy ORLEN  z tytułem Friendly Workplace 2023

ORLEN oraz ANWIL otrzymały prestiżowe Certyfikaty Friendly Workplace®2023. To wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl przyznawane firmom, które tworzą przyjazne i rozwijające środowisko pracy. 

Certyfikatem Friendly Workplace nagradzane są firmy, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań. 

W gronie tegorocznych laureatów znalazł się ORLEN S.A. oraz spółka z Grupy - ANWIL. W ramach głosowania jury doceniono m.in. kompleksowe i różnorodne programy w zakresie:

  •  benefitów uwzględniających różne potrzeby pracowników i ich rodzin;
  • rozwoju;
  • różnorodności, w tym również zapewnienia równowagi między życiem zawodowym a prywatnym uwzględniając troskę o pracowników pełniących role opiekuńcze i wsparcie w postaci dodatkowych dni wolnych;
  • budowania korporacyjnej kultury.

 

„Doceniamy ORLEN za mnogość inicjatyw mających na celu zapewnienie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym swoich pracowników. Program "Pracodawca Przyjazny Rodzinie" oraz wsparcie w postaci dodatkowych dni opieki nad dziećmi, a także nad rodzicami/teściami są dowodem na troskę o pracowników pełniących role opiekuńcze. Imponuje nam również szeroki pakiet benefitów, podzielony na różnorodne tematyczne pakiety, takie jak: zdrowie i sport, rodzina, komfort i przyszłość, uwzględnia różne potrzeby pracowników i ich rodzin. Dodatkowo, elastyczne rozwiązania, takie jak platforma kafeteryjna, programy rabatowe czy wypłata na życzenie, potwierdzają troskę ORLEN o indywidualne potrzeby pracowników.” – mówi Michał Biały, Dyrektor Zarządzający portalem Marka Pracodawcy.

„ANWIL S.A. nie tylko promuje wartości oparte na odpowiedzialności społecznej i zrównoważonym rozwoju, ale także oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego dla swoich pracowników. Doskonale rozumie, że ludzie są jej najważniejszym zasobem i inwestuje w ich rozwój poprzez rozmaite programy szkoleniowe (wewnętrzne, otwarte, seminaria), akademie językowe oraz wsparcie w podnoszeniu wykształcenia. Dzięki temu pracownicy ANWIL mają szanse rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje, co przekłada się na ich zadowolenie, satysfakcję, a w konsekwencji efektywność w pracy.” – wskazuje Michał Biały.

Więcej informacji odnośnie stosowanych praktyk i przyznanych wyróżnieniach można przeczytać na profilach na MarkaPracodawcy: 

ORLEN S.A.

ANWIL S.A. ​
 ​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN