• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Kariera

Naszym największym kapitałem są ludzie, którzy tworzą zespół ANWILU. To ich doświadczenie, zaangażowanie i chęć zmienia świat na lepszy pozwalają nam stale doskonalić produkty oraz lepiej wspierać klientów, społeczeństwo i środowisko naturalne.

Słowo „chemia” ma dla nas niejedno znaczenie, jest ona wpisana także w naszą kulturę organizacyjną. Dążymy do tego, by praca w ANWILU nie była tylko kolejnym „punktem w CV”, ale dawała zatrudnionym w naszej firmie dużą satysfakcję oraz liczne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Tworzymy inspirujące środowisko pracy, dające energię w dążeniu do doskonałości. Współpracujemy ze sobą, dzieląc się wiedzą.

Obiektywny system wynagradzania, możliwości rozwoju oraz rozbudowany program motywacyjny tworzy wyjątkowe szanse, dla osób, które chcą swój talent i doświadczenie poświęcić właśnie naszej firmie.

Po raz pierwszy w swej historii ANWIL otrzymał w 2020 roku tytuł Top Employer Polska. Niezależni eksperci Top Employers Institute przyznali certyfikat potwierdzający przynależność do grona firm dbających o swoich pracowników i środowisko pracy według najwyższych standardów (poniżej materiał wideo z Gali wręczenia certyfikatów).

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoją aplikację przechodząc do Praca w ANWIL.
Jeśli chcesz swoje pierwsze doświadczenia w ANWILU w ramach praktyk i staży prześlij swoją aplikację przechodząc do Praktyki i staże.​​​​​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN