• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Oferta ANWIL
Inwestorom oferujemy tereny (łącznie ok. 150 ha) w bardzo dobrej lokalizacji: bezpośrednio przy drodze krajowej nr 1, bocznicy kolejowej ANWILU oraz w odległości 10 km od autostrady A1. Odpowiednia infrastruktura techniczna przystosowana jest do różnorodnej działalności przemysłowej i logistycznej. Z naszej oferty skorzystały już takie firmy jak ACP (Belgia) czy Indorama Ventures Public Company Limited (Indonesia), które zlokalizowały swoje instalacje na naszym terenie.
Inwestorom możemy zapewnić:
 
• wsparcie naszym doświadczeniem realizacji dużych projektów inwestycyjnych,
• finansowanie (jako udziałowiec lub akcjonariusz) wybranych przedsięwzięć,
• doprowadzenie mediów energetycznych oraz kanalizacji,
• dostarczanie surowców i wyrobów gotowych,
• odbiór ścieków przemysłowych, utylizację i składowanie odpadów,
• usługi dodatkowe, w tym analizy laboratoryjne, remonty, spedycja, transport, ochrona mienia  i  zdrowia, prace projektowe i ochrona środowiska czy sprzątanie i wyżywienie.

 

Spółka ORLEN Południe posiada atrakcyjną ofertę terenów pod inwestycje. Wstępnie wyodrębnione działki położone są na terenie zakładu produkcyjnego w Jedliczu. Charakteryzują się one atrakcyjną lokalizacją, dobrym skomunikowaniem z zewnętrznym systemem drogowym i kolejowym, odpowiednią powierzchnią pod projekty inwestycyjne o różnej wielkości oraz dostępnością podstawowych mediów. Inwestor może skorzystać z bardzo dobrze przygotowanego, uzbrojonego, oświetlonego i ogrodzonego terenu  pod zabudowę przemysłową o powierzchni łącznej około 31,2 ha oraz z budynku biurowego o trzech kondygnacjach nadziemnych i podpiwniczeniu o powierzchni użytkowej - 3380,00 m².

Oferowane przez ORLEN Południe tereny inwestycyjne to dobrze przygotowane i korzystnie ulokowane działki inwestycyjne, które mogą być objęte, po spełnieniu odpowiednich wymogów, granicami Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSE).

Więcej informacji: http://www.orlenpoludnie.pl/PL/OFirmie/TerenyInwestycyjneJedlicze/Strony/default.aspx

 
 
 

Marki Grupy ORLEN