• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Bezpieczny ANWIL 2015

W dniach 18- 25 maja br. w ANWIL S.A. odbywał się „Tydzień Bezpieczeństwa  Pracy i Ochrony Zdrowia .” Hasłem przewodnim było: „Po pierwsze bezpieczeństwo.” W dniach tych odbywały się szkolenia m.in. z zakresu udzielania I pomocy, spotkania informacyjne m.in. przedstawiono nową ofertę medyczną Prof.- Med. oraz badania lekarskie m.in. na zawartość cholesterolu i na zawartość cukru. W celu  propagowania wśród dzieci pracowników świadomości bezpieczeństwa pracy rodziców zorganizowano konkurs rysunkowy „ Mój rodzic pracuje bezpiecznie”. W ciągu tygodnia na Intranecie codziennie dla pracowników  pojawiały się pytania konkursowe oraz jednego dnia trzy krzyżówki. W związku z dużym zainteresowaniem wśród pracowników ogłoszonymi konkursami z nadesłanych odpowiedzi zostało wylosowanych po 3 zwycięzców za każdy konkurs.

W dniu 23 maja br. został zorganizowany Piknik Bezpieczeństwa w Marinie Zarzeczewo. Program imprezy był bardzo urozmaicony, dzięki czemu każdy znalazł coś dla siebie. W czasie trwania pikniku były rozdawane nagrody zwycięzcą wszystkich konkursów, które były ogłaszane w ramach „ Tygodnia Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia”. Organizatorzy zorganizowali również programy artystyczne, pokazy sprawnościowe Zakładowej Straży Pożarnej, pokazy udzielania pierwszej pomocy. Do dyspozycji uczestników był także mobilny gabinet, w którym wykwalifikowany personel lekarski i pielęgniarski oraz dietetyk udzielał porad w zakresie promocji zdrowia. Na miejscu można było zmierzyć sobie poziom glukozy, wskaźnika BMI lub uzyskać poradę internistyczną. Głównym celem Tygodnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia było budowanie świadomości na temat szeroko pojętego bhp, dlatego w programie pikniku nie mogło zabraknąć również aktywności związanych z tematem wiodącym, któremu poświęcone były m.in. różnego rodzaju konkursy. A wszystko to działo się przy muzyce mechanicznej i na "żywo", nie zabrakło też smakowitych dań z grilla, owoców i napojów.

Podczas trwania remontu na Obszarze Nawozów w celu nagradzania pracowników nadzoru firm remontowych propagujących, organizujących i dbających o systematyczną poprawę stanu BHP został zorganizowany  konkurs "Bezpieczny Organizator Pracy".

W czasie trwania remontu w Obszarze Produkcji Nawozów w celu nagradzania pracowników nadzoru firm remontowych propagujących, organizujących i dbających o systematyczną poprawę stanu BHP ANWIL S.A. ogłasza konkurs "Bezpieczny Organizator Pracy".

Poniżej zamieszczamy Regulamin Konkursu oraz plakat zawierający najważniejsze informacje.

Regulamin-Konkursu-Bezpieczny-Organizator-Pracy.pdfRegulamin konkursu

plakat-bezpieczny-remont.jpg 
 
 
 

Marki Grupy ORLEN