• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Strefa Zakupów

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że od 1.09.2016 r. mają Państwo możliwość przesyłania faktur za towary i usługi w formie elektronicznej, do czego serdecznie zachęcamy. Fakturę w formie elektronicznej należy wysyłać na przeznaczony do tego celu adres wraz z załączoną fakturą w formacie PDF. Dostawców zainteresowanych tą formą przekazywania faktur prosimy o bezpośredni kontakt z osobami odpowiedzialnymi z ramienia ANWIL za realizację zakupów w danej firmie.

Pozdrawiamy,
Obszar Zakupów ANWIL

 


Informujemy, że ANWIL S.A. objęty został procesem centralizacji rozliczeń zakupów towarów i usług. Rozliczeń tych na rzecz spółki dokonuje ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. W związku z tym od dnia 01.02.2016r. wszystkie faktury muszą zawierać dane, które umożliwią jednoznaczną identyfikację komórki zamawiającej w ANWIL S.A.

Faktury prosimy przesyłać na adres:
ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.
ul. Łukasiewicza 39
09-400 PŁOCK

Więcej informacji w załączonym komunikcie.


 

Innowacyjny system e-zakupowy CONNECT Platforma Grupy ORLEN, który całkowicie zastąpił oferty w formie papierowej, jest obecnie jedynym miejscem ogłoszeń przetargów i składania ofert w procesach zakupowych ANWIL. Wdrożone rozwiązanie pozwoliło na integrację i optymalizację prowadzonych procesów zakupowych oraz otwarcie się na nowych dostawców.

Narzędzie, dostępne pod adresem connect.orlen.pl, obejmuje kompleksowy proces sourcingowy: od obsługi zapytań ofertowych, przez realizację postępowań zakupowych, po udział w negocjacjach i aukcjach  elektronicznych.
Wykorzystanie narzędzia CONNECT  gwarantuje zarówno dostawcom jak i kupcom ANWIL wymierne korzyści, przede wszystkim szybką, systematyczną i przejrzystą informację o prowadzonym procesie przetargowym we wszystkich 15 kategoriach zakupowych Platformy CONNECT: Administracja i zakupy ogólne; Inwestycje; IT i telekomunikacja; Logistyka; Stacje paliw; Surowce energetyczne, energia i paliwa; Surowce, chemikalia, katalizatory i wypełnienia; Usługi remontowo-eksploatacyjne; Usługi profesjonalne; Urządzenia, materiały i części zamienne.
Dzięki uprzedniej rejestracji w Platformie, dostawca otrzymuje automatycznie informacje  o uruchomionych postępowaniach zakupowych w interesujących go kategoriach.
 
Transakcje w ramach Platformy Zakupowej CONNECT obejmują zarówno ANWIL  jak i pozostałe spółki GK ORLEN : PKN ORLEN, ORLEN Lietuva, ORLEN Deutchland, ORLEN Oil, ORLEN Gaz, ORLEN Asfalt, ORLEN KolTrans, ORLEN Projekt, ORLEN Administracja, Unipetrol, Rafineria Jedlicze, Rafineria Trzebinia oraz IKS Solino.
 
Szczegółowe informacje dotyczące działania i korzystania z systemu dostępne na stronie Platformy CONNECT
 
 
Zapraszamy do rejestracji.
 
​​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN