• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
„Muzyczne spotkania z ANWILEM” raz jeszcze

12-05-2022  

Należąca do Grupy ORLEN spółka chemiczna, od lat zaangażowana jest w życie lokalnej społeczności. Tym razem po raz kolejny została Sponsorem Głównym cyklu koncertów, których organizatorem jest włocławskie Muzeum Diecezjalne.

Projekt „Muzyczne spotkania z ANWILEM” to łącznie cztery koncerty tematyczne, które odbędą się w maju i w czerwcu tego roku.

- ANWIL jest mecenasem kultury i wspiera inicjatywy dające możliwość obcowania z nią w różnej formie. Ubiegłoroczna, pierwsza edycja projektu cieszyła się tak dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców regionu, że w tym roku także nie mogło jej zabraknąć wśród naszych działań. Projekty realizowane przez ANWIL lub we współpracy z naszą spółką, nie tylko wzbogacają wachlarz różnego rodzaju aktywności z zakresu sztuki i kultury, ale także na stałe wpisują się w kalendarz realizowanych projektów - powiedziała Daria Studzińska, Dyrektor Obszaru Komunikacji, Marketingu i Sponsoringu w ANWIL S.A.

Wśród tegorocznych muzycznych propozycji są takie koncerty jak:

  •  „Serce kobiety - koncert nie tylko dla kobiet”,
  •  „Koncert duetów sakralnych Angiol di Pace”,
  •  „Rytmy Hiszpanii”,
  •  „Inspiracje cygańskie”.

Wszystkie wydarzenia w ramach cyklu „Muzyczne spotkania z ANWILEM” odbędą się w sali koncertowej Muzeum Diecezjalnego przy Placu Kopernika 3 we Włocławku. Dobrą wiadomością dla pasjonatów muzyki są bezpłatne bilety. Wystarczy je tylko wcześniej zarezerwować.

Więcej szczegółów znajduje się na: https://www.facebook.com/MuzeumDiecezjalneWloclawek. 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN