• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ANWIL promuje idee olimpijskie na lokalnym gruncie

06-03-2023  

Sport, nawet uprawiany amatorsko, to sposób na zdrowy styl życia i formowanie charakteru. Jest także promocją właściwych zachowań wśród dzieci i młodzieży. ANWIL doskonale to rozumie, dlatego wykorzystuje ten rodzaj aktywności w kształtowaniu postaw i budowaniu relacji ze społecznością lokalną.
 

Światowy Dzień Olimpijczyka, który przypada dziś - 6 marca, jest doskonałą okazją do przypomnienia jak ważne są działania prowadzone w oparciu o zasady fair play i zdrowej rywalizacji, nie tylko w odniesieniu do samego sportu, ale także w codziennym życiu. Będąc mecenasem sportu, spółka wspiera zarówno osiągnięcia zawodowców, jak również dzieci i młodzieży oraz osób z niepełnosprawnościami. ANWIL chętnie obejmuje także patronatem najważniejsze wydarzenia i imprezy sportowe we Włocławku i okolicach, a ich tradycja i stała obecność w kalendarzu startów przyciąga setki uczestników z całego kraju.

Mówiąc o połączeniu sportu i biznesu, nie sposób nie wspomnieć o współpracy ANWILU z Klubem Koszykówki Włocławek. Firma od kilkudziesięciu lat jest związana KKW, przyczyniając się w znacznym stopniu do jego najlepszych momentów w historii i osiąganych sukcesów. ANWIL jest również partnerem lokalnych lekkoatletów. To jeden z przykładów synergii działań skupionych wokół sportu w ramach Grupy ORLEN.  Dzięki długofalowej współpracy z Lekkoatletycznym Klubem Sportowym Vectra, utalentowana młodzież może rozwijać swoje pasje w ramach wyjątkowego programu „ANWIL dla Olimpijczyków Jutra  – Razem do Paryża”. Zaproszeni do niego sportowcy, wytrwale trenując i rywalizując o życiowe rekordy, już niebawem będą starali się o wyniki dające kwalifikacje do udziału w letnich Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Amatorzy innych dyscyplin także mogą liczyć na wsparcie poprzez programy rozwojowe i prozdrowotne, wykorzystując je przy realizacji zajęć sportowych. Przekonują się o tym choćby adepci pływania, boksu czy kolarstwa.

W Światowym Dniu Olimpijczyka, życząc wszystkim sportowcom zdrowia, wytrwałości, konsekwencji i spełniania marzeń o medalach, ANWIL dziękuje za pozytywne i wzruszające kibiców emocje. Niech codzienna, ciężka praca na treningach przekuwa się w doskonałą formę, która będzie skutkowała świetnymi wynikami i budziła podziw fanów. 

ANWIL_FB_mecenas_sportu.jpg


 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN