• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ANWIL zachęca do podjęcia studiów II-stopnia na Politechnice Łódzkiej

27-05-2016  

ANWIL angażuje się w popularyzację nauki chemii na wszystkich poziomach kształcenia. We Włocławku objął patronatem klasę w Zespole Szkół Chemicznych oraz jest sponsorem konkursu chemicznego organizowanego przez III Liceum im. Marii Konopnickiej, skierowanego do uczniów gimnazjów z miasta i okolic. Natomiast w wymiarze ogólnopolskim od wielu lat współpracuje z uczelniami wyższymi, m.in. z Politechniką Łódzką, która zaprasza na unikalne studia II stopnia.

Politechnika Łódzka zaprasza studentów, którzy uzyskali licencjat na kierunkach takich, jak: Ochrona środowiska, Mikrobiologia, Analityka chemiczna, Chemia, Chemia kosmetyczna, Geoinformacja, Biologia, Biomonitoring, Biotechnologia, Geomonitoring, Gospodarka przestrzenna, Matematyka, Fizyka do kontynuowania nauki w jej murach na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.

Wszystkich zainteresowanych tą ofertą zachęcamy do odwiedzenia strony Wydziału www.wipos.p.lodz.pl i przekonania się, że o wyjątkowości najnowszej propozycji łódzkiej uczelni świadczy nie tylko to, że jej studenci mają szansę na odbycie praktyk i płatnych staży w ANWIL-u.

Proces rekrutacji rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 22 września.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN