• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Konferencja z udziałem ANWILU

13-07-2021  

​ANWIL S.A. został Partnerem Branżowym XIV Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, która odbędzie się dniach 14 - 16 lipca br. 

Zakres tematyczny wydarzenia dotyczyć będzie przede wszystkim tego, jak służby utrzymania ruchu powinny się zmieniać w kontekście trwającego przeobrażenia przemysłu. Wśród szczegółowo poruszanych tematów będą m.in. cyfryzacja procesów produkcyjnych oraz najnowsze trendy w obszarze utrzymania ruchu i współczesnej diagnostyce instalacji przemysłowych.

W programie wydarzenia przewidziana jest m.in. debata pn. „Outsourcing, insourcing w utrzymaniu ruchu - blaski i cienie”. Udział w niej weźmie reprezentant ANWILU - Paweł Sierakowski, Dyrektor ds. Utrzymania Ruchu. Obecność ANWILU będzie widoczna również podczas V Panelu pn. „Dobre praktyki w zakresie UR”. Swoimi doświadczeniami podzieli się Maciej Błaszczyk, Kierownik Biura SUR Nawozów, który przedstawi referat dot. „Zastosowania robota spawalniczego do rekonstrukcji wężownic wodnych reaktora MR-101”.

Zaangażowanie należącej do Grupy ORLEN spółki w to branżowe wydarzenie świadczy o jej silnym wpływie na rozwój polskiego przemysłu oraz przyszłości branży chemicznej.

Szczegółowa agenda wydarzenia znajduje się w linku​.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN