• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Kup nawóz na zapas i tankuj za darmo!

03-10-2019  

Ruszyła IV edycja akcji Plony i bony polskiego producenta nawozów azotowych – ANWILU. Nagrodami głównymi w konkursie są karty zakupowe o wartości 5 000 zł, 10 000 zł oraz 15 000 zł do wykorzystania na stacjach paliw ORLEN. Aby zdobyć nagrodę gwarantowaną – kartę zakupową o wartości 200 zł i stanąć przed szansą wygrania nagrody głównej, wystarczy kupić 5 ton wybranego nawozu ANWILU i zarejestrować swój zakup w jeden z czterech prostych sposobów.

Włocławska spółka z Grupy ORLEN należy do grona liderów polskiego i europejskiego rynku nawozów azotowych. W jej portfolio nawozowym znajduje się saletra amonowa oraz dwa rodzaje saletrzaku – CANWIL z magnezem i CANWIL S z siarką – cieszące się od lat niesłabnącą popularnością wśród rolników.

ANWIL, planując działania marketingowe, nie zapomina o najważniejszych odbiorcach swoich produktów nawozowych. To właśnie z myślą o nich spółka ogłosiła już po raz czwarty konkurs Plony i bony, w którym klienci nagradzani są kartami zakupowymi do realizacji na stacjach paliw ORLEN. W tym roku pula nagród w konkursie wynosi 330 000 zł.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć kartę zakupową? Zasady są proste – kup co najmniej 5 ton nawozów ANWILU: CANWILU z magnezem i/lub CANWILU S z siarką i/lub saletry amonowej, a następnie – w terminie od 1 października do 1 grudnia 2019 r. – zarejestruj swój zakup:

  • wypełniając formularz na stronie – www.plonyibony.pl;
  • dzwoniąc na infolinię konkursu – nr tel. 664 904 600;
  • wysyłając SMS –  nr tel. 664 904 600;
  • wypełniając ulotkę dostępną w punkcie sprzedaży.

Kupno minimum 5 ton nawozów ANWILU gwarantuje otrzymanie karty zakupowej o wartości 200 zł, każda kolejna tona to dodatkowe 40 zł do wykorzystania na stacjach paliw ORLEN – środki można przeznaczyć na zakup paliwa lub innych dowolnie wybranych produktów.

Aby zawalczyć o jedną z trzech nagród głównych – kart zakupowych o wartości 5 000 zł, 10 000 zł lub 15 000 zł – dokończ podczas rejestracji zdanie: „Z nawozami firmy ANWIL moje uprawy…”. Wybrane zostaną najciekawsze propozycje.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie – www.plonyibony.pl.

4-edycja-konkursu-Plony-i-bony-ANWIL-SA.jpg 
 
 

​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN