• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Miasteczko Zdrowia znów stanie we Włocławku

25-08-2023  

Przedsięwzięcie organizowane z inicjatywy Fundacji ANWIL oraz jej fundatora dwukrotnie przyciągnęło już tysiące mieszkańców miasta, którzy skorzystali z bezpłatnych badań, porad i konsultacji lekarskich oraz innych propozycji adresowanych do całych rodzin. Trzecia edycja Miasteczka Zdrowia odbędzie się już tradycyjnie w Hali Mistrzów, w sobotę 9 września. Startujemy o 10:00!

Przed rokiem, zaledwie w ciągu kilku godzin, teren miasteczka odwiedziło 3300 osób. To przekonało organizatorów, że projekt musi mieć kontynuację. Tym razem Fundacja ANWIL i spółka ANWIL S.A. zapraszają do Hali Mistrzów w drugą sobotę września.

W ofercie medycznej chętni znajdą nie tylko możliwość wykonania podstawowych i szybkich badań, ale przede wszystkim sposobność odbycia konsultacji lekarskiej bez konieczności wcześniejszego umawiania się na wizytę. Do dyspozycji będzie wielu specjalistów (między innymi kardiolog, okulista, neurochirurg, pulmonolog, otolaryngolog), a także dentobus, mammobus i osteobus. Pełna lista przyjmujących lekarzy i możliwych do zrobienia badań będzie dostępna już wkrótce.

Każdej edycji Miasteczka Zdrowia towarzyszą działania dodatkowe skierowane do najmłodszych i nieco starszych dzieci oraz dorosłych. Wszyscy będą mogli spędzić wspólnie czas podczas zabaw i warsztatów wymagających kreatywności oraz koordynacji ruchowej i aktywności fizycznej. Nie zabraknie też stref partnerów, o których Fundacja ANWIL będzie w najbliższych dniach informować na swoim profilu na facebooku.

Społeczna odpowiedzialność wpisana jest w bieżące działania ANWILU, a korporacyjna fundacja realizuje wiele programów społecznych skierowanych do lokalnej społeczności i służących środowisku naturalnemu. Miasteczko Zdrowia jest jedną z takich inicjatyw, a skala przedsięwzięcia i ogromne zainteresowanie odbiorców pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu propozycje. Możliwość bezpłatnych konsultacji i omówienia swoich wątpliwości z przedstawicielami różnych specjalizacji medycznych, dodatkowo szansa na przeprowadzenie badań na miejscu, to rzadka okazja, z której włocławianie i mieszkańcy regionu korzystają nie tylko chętnie, ale przede wszystkim coraz liczniej. 


anwil_1024x512_twitter_X.jpg


​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN