• GRUPA ORLEN (strona główna)
Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Konkurs „Plony i bony” na ostatniej prostej

17-11-2020  

Trwa piąta edycja programu „Plony i bony” organizowanego przez ANWIL S.A. W tym roku pula nagród gwarantowanych to aż trzy miliony złotych. Znamy już zwycięzców I i II tury konkursu, którzy otrzymają karty przedpłacone do wykorzystania na stacjach ORLEN.

Po pierwszych dwóch turach tegorocznego konkursu do ponad 1700 polskich rolników trafią nagrody o łącznej wartości blisko 1 mln 270 tys. zł. Listy zwycięzców opublikowane zostały już na stronie konkursu pod adresem www.plonyibony.pl. To jednak jeszcze nie koniec emocji, ponieważ zakupy rejestrować można do 30 listopada br., a w puli jest jeszcze ponad milion złotych. Ogłoszenie zwycięzców III tury konkursu „Plony i bony” oraz laureatów nagród głównych nastąpi 7 grudnia.

Przypominamy, aby wziąć udział w akcji promocyjnej ANWILU wystarczy kupić co najmniej pięć ton nawozów dostępnych w portfolio produktowym włocławskiej spółki z Grupy ORLEN i zarejestrować swój zakup wypełniając formularz na stronie www.plonyibony.pl. Po zakupie CANWILU z magnezem i/lub CANWILU S z siarką i/lub saletry amonowej w jednym z punktów sprzedaży można także wypełnić ulotkę albo zadzwonić lub wysłać sms na infolinię konkursową po numerem telefonu 664 904 600. Gwarantuje to otrzymanie karty zakupowej o wartości minimum 200 złotych, którą można wykorzystać kupując paliwo lub inne, dowolnie wybrane produkty na stacjach PKN ORLEN w całym kraju.

Kupujący nadal mają też szansę na zdobycie jednej z trzech głównych nagród konkursowych. To karty zakupowe o wartości 5, 10 lub nawet 15 tysięcy złotych. Aby zdobyć te wyjątkowe nagrody, wystarczy podczas wypełniania formularza dokończyć zdanie: „Nawozy azotowe z ANWILU…”.  Nagrody trafią do autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie konkursu pod adresem www.plonyibony.pl.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN